AnalizBitcoinHaberler

Grayscale Hızlı Başladı! Saatler İçinde 80 Milyon Dolarlık Bitcoin (BTC) Aldı!

Grayscale'den kısa sürede muhteşem Bitcoin alımı

Dünya’nın en büyük dijital varlık yöneticisi Grayscale, Aralık 2020’de fonlara yeni yatırımcı alımını kapattığını duyurmuştu. Geçtiğimiz günlerde Bitcoin’nin 30.000$ seviyelerine kadar gerilemesini fırsat bilen şirket, yeniden Bitcoin Trust için yatırımcı kabulüne başladığını duyurdu.

İlgili Haber
Grayscale Kapılarını Yatırımcılara Yeniden Açıyor

Fonun açılmasından kısa süre sonra Grayscale 2170 Bitcoin satın aldı. Salı günü itibariyle fonda 606.640 Bitcoin bulunuyordu. Çarşamba günü fonun açılmasıyla bu rakam 608.810’a yükseldi.

Kaynak: ByBt

Toplam 24.7 milyar dolarlık kripto varlığı yöneten şirketin Bitcoinlerinin değeri yaklaşık 21 milyar dolar.
Yeni yıl sonrası 2021’e hızlı giren kripto paralarda, kurumsal yatırımcılar yeniden sahneye inmiş görünüyor. 33.000$ seviyelerinden işlem gören Bitcoin kurumsal yatırımcıların yeniden alım pozisyonuna geçmesiyle 39.000$ sınırına kadar yükseldi.

Geçtiğimiz pazartesi birçok yatırımcıyı korkutan Bitcoin’in elinden tutan kurumsal yatırımcılar 30.000$’ın altına düşmesine müsaade etmedi. 2020 yılında başlayan ve bugün iyice alevlenen kurumsal yatırımcı ilgisi 2021 yılında yeni zirvelerin görülmesinde ana etken olacak. Bu nedenle yatırımcıların kurumsal yatırımcı cephesinden gelecek haberleri sıkı takip etmeleri yararlarına olacaktır.

İlgili Haber
İşte Bitcoin'de (BTC) Korkulacak Bir Şey Var Mı?
300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu