BitcoinEthereumHaberlerXRP

Grayscale Pes Etti! Elindeki 9 Milyon XRP ve XLM’i Sattı! Bakın Yerine Ne Aldı ?

Grayscale'den XRP'yi üzecek hamle

Borsalardan XRP ile ilgili üst üste gelen “delist” haberleri kurumsal yatırımcıları da bezdirmiş durumda. XRP için bir kötü haberde Grayscale’den geldi.

Başlıca Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH) ve Bitcoin Cash (BCH) gibi kripto paraları bünyesinde bulunduran şirket, son güncellemelerinde yönetim altındaki net Kripto varlıkların değerinin 19 milyar dolara ulaştığını açıklamıştı.

Son paylaşıma göre Grayscale elindeki XRP’leri hala tutuyor görünüyordu. Ancak Coinbase’in, XRP’yi delist ettiği haberi gündeme düşünce, Grayscale’de elindeki XRP’lerini satmaya başladı. Dün Whale Alerte takılan ve bizimde haberleştirdiğimiz XRP hareketliliğinin nedeninin, Grayscale olabileceği düşünülüyor.

İlgili Haber
Balina Alarmı: Ripple (XRP) Tekrar Düşüyor! 160 Milyon XRP Nereye Taşındı?

Bybit verilerine göre Grayscale son 24 saatte elindeki 9189031 XRP ve 9743886 XLM’yi tasfiye etti. Bu verilere göre Grayscale’nin elinde hala 26.46 milyon XRP ve 9.19 miyon XLM bulunuyor.

Kaynak: Bybt

Tablodan da görüleceği üzere Grayscale’nin elindeki  kripto varlıkların değeri hala 19 milyar doların üzerinde. Elindeki XRP ve XLM’lerin büyük çoğunluğunu tasfiye eden şirket, bu varlıkların yerine ETC, BCH, LTC, ETH ve BTC almış durumda.

*Yatırım Tavsiyesi Değildir!

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu