BitcoinHaberler

Grayscale’den Büyük Adım! TIME Dergisi Bilançosunda Bitcoin (BTC) Tutacak!

Bitcoin ana akım olma yolunda hızla ilerliyor.

Bitcoin ana akım olma yolunda hızla ilerlerken kurumsal yatırımcılardan iyi haberler gelmeye devam ediyor.

Kurumsal yatırımcılara Bitcoin’e güvenli yatırım imkanı sunan Grayscale’nin CEO’su Michael Sonnenshein’in kısa süre önce yaptığı duyuruya göre, dünyaca ünlü TIME dergisi Grayscale ile ortaklık kurdu.

Ortaklığın hedefi kripto merkezli bir video serisi yayınlamak olacak. Yapılan ortaklık anlaşması gereği TIME dergisi, bilançosunda Bitcoin tutacak ve Bitcoin ile ödeme almayı kabul edecek.

Ünlü CEO TIME ile yaptıkları ortaklığında medya sektöründe bir ilk olduğunu aktardı.

Bitcoin’e ve kripto paralara olan ilgi artmaya devam ederken dev medya kuruluşlarının sektöre girmesi büyük bir katalizör etkisi yapacaktır.

Daha fazla kullanıcı ve yatırımcıya ulaşma imkanı veren bu medya kuruluşlarının her gün Bitcoin’i konuşması markete son günlerde akın akın gelen yatırımcı kitlesinin kaynağını oluşturuyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu