BitcoinEthereum

Grayscale’in Yeni Yaptığı Bitcoin (BTC, Ethereum (ETH) ve Litecoin (LTC) Alımları Belli Oldu

Grayscale 3 Mart tarihinde ne kadar BTC, ETH ve LTC aldı?

Bybt tarafından aktarılan verilere göre Grayscale Investments piyasanın durumu ne olursa olsun kripto para almaya devam ediyor. Bybit’in aktardığı verilere göre Grayscale 3 Mart 2021 tarihinde portföyüne yüklü miktarda LTC, BCH ve ETH ekledi.

İlgili Haber
Grayscale Bitcoin ve Ethereum Sayesinde Servetine Servet Kattı

LTC, ETC ve BCH’ye Yoğun İlgi

Şirket tarafından yönetilen kripto paraların toplam değeri ise yaşanan düşüşe rağmen hala 40 milyar doların üzerinde. Bybt’in aktardığı verilere göre Barry Silbert’in şirketi 277.833 dolarlık toplam 1.468 Litecoin alımı yaptı. Şirket geçtiğimiz hafta boyunca 37.928 LTC eklemiş ve toplam portföyüne geçen hafta boyunca 141.254 LTC aktarmıştı.

Fon yöneticisi buna ek olarak 3 Mart tarihinde ilginç bir şekilde oldukça fazla Bitcoin Cash alımı yaptı. 1.822 BCH yani yaklaşık 955.000 dolarlık alım yapan Grayscale, buna 80.300 Ethereum Classic (ETC) ekledi.

Bitcoin ve ETH Sattılar

Grayscale’in portföyüne BCH, LTC ve ETC eklerken Bitcoin ve Ethereum sattığı da gözlerden kaçmadı. Şirket, 7 günlük sürede 89, 24, saatlik sürede ise 35 Bitcoin satışı yaptı.

Ethereum konusunda ise alım serisinin ilk defa son 24 saat içerisinde bozulduğu görülüyor. Grayscale son 7 günde 3.565 ETH alırken 24 saat içerisinde ise 151 ETH sattı.

Grayscale’in Ethereum ve Bitcoin satmasının sebebi ise kurumsal yatırımcıların son dönemde adından sıklıkla söz ettiren ADA ve DOT yatırımına pay ayırmak istemesi olabilir.

Grayscale’in henüz bu kripto paralara dair fonu olmasa da başka şirketler aracılığıyla yatırım yapmak mümkün. Buna ek olarak Grayscale’in XLM fonuna da aktif bir yatırımcı kitlesinin gelmesi bekleniyor

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu