Sponsorlu

GT (GateToken) Neden Yatırımcıların Dikkat Etmesi Gereken Bir Kripto Para?

Önde gelen kripto para borsası Gate.io'nun kendi kripto para birimi GT, bu sebeplerden ötürü dikkat etmeye değer!

GateToken, Gate.io ekosisteminin ana ağı olan GateChain‘in temel kripto para birimi olarak biliniyor. 2 Mart 2020 tarihinde Gate.io’nun resmi borsa tokeni olarak piyasaya sürülen kripto para birimi, o tarihten beri ekosistemi ciddi anlamda geliştirdi. Tamamen Gate.io borsasına bağlı olan kripto para borsası ekosistemi geliştirerek aslında borsayı da geliştirmekte ve ortak bir ilerleme kaydetmekte.

Başlangıç aşamasında 1 milyarlık bir ilk arz ile piyasaya sürülen GT, Gate.io platformunda çeşitli yatırımcılara hediye ve hediye olarak tahsis edildi. Bunun ardından 700 milyona kadar token yakıldı ve mevcut toplam arz 300 milyon jetona düşürüldü. Piyasaya sürülmesinden bu yana, dolaşımdaki tokenler üzerinde token yakma ve geri satın alma yöntemleri uygulandı. Bu da söz konusu kripto para birimini deflasyonist bir token haline getirdi.

Şu an toplam 300 milyon token bulunuyor ve GateToken’in arzının %46,39’u ilk piyasaya sürülmesinden bu yana yakıldı. Sirkülasyonda toplam arzın %43,61’i bulunuyor ve toplamda %10’luk arz özel cüzdanda tutulmakta. Toplam elde edilen gelirin %15’i Gate.io tarafından GateToken geri satın alımı için kullanıldı. Yine %5’lik bir gelir ise pazarlama ve araştırma geliştirme için kullanılarak toplamda %20’lik geri alım yapılması sağlandı.

GateToken Kullanımı

GateToken, Gate.io ekosisteminin önemli bir parçası olarak kullanıcılara platform kullanımının da ötesinde birçok avantaj sunmakta.

VIP Çözümleri

Kullanıcılar ellerinde GT tutarak VIP seviyelerini arttırma şansına ve daha iyi işlem ücretlerine, esnek para çekme limitlerine, daha hızlı alım satıma, daha kolay ve hızlı para yatırma/çekme işlemlerine, özel yönetim hizmetlerine, detaylı piyasa verilerine ve ayrıcalıklı hizmetlere ulaşma haklarına sahip olabilir.

İşlem Ücreti Ödeme

GateToken, işlemler sırasında gerekli işlem ücretlerinin ödenmesi için Gate.io platformunda kullanılabilir ve bu da kullanıcıların işlem hacmine bağlı olarak daha fazla indirimden yararlanmalarını sağlar.

İçsel Yatırım Değeri

Dünyanın önde gelen kripto para borsalarından biri olan Gate.io, doğal ve dolaşım değerini iyileştirmek için daha fazla kullanım durumu ve uygulama ile GateToken’ı daha da güçlendirmek ve böylece onu değerli ve yatırıma değer kılmak için mükemmel bir ekosisteme sahiptir.

Özel Etkinliklere Katılım

GateToken’a sahip olmak, yatırımcılarına zaman zaman başlatılan, Oy Kampanyaları, Canlı Yayınlar, İndirimli Satışlar ve çok daha fazlası dahil olmak üzere çeşitli özel ve yüksek profilli etkinliklere erişim sağlar.

Nasıl GateToken Alınır?

Birçok kripto para biriminde olduğu gibi GateToken de direkt olarak çeşitli borsalardan alınabilir ve Gate.io bu konuda en mantıklı tercih olarak ön plana çıkıyor. Bunu bir spot borsadan almanın yanı sıra yatırımcılar çeşitli reklam kampanyalarına katılarak da GateToken kazanabilir.

Gate.io Hakkında

2013 yılında kurulan Gate.io, en eski ve önde gelen kripto para borsalarından biridir. Gate.io, önde gelen dijital varlıkların çoğunu sunar ve dünya çapında 10 milyondan fazla kayıtlı kullanıcıya sahiptir. CoinGecko’da likidite ve ticari hacme dayalı olarak sürekli olarak en iyi 10 kripto para borsasından biri olarak sıralanır ve Blockchain Şeffaflık Enstitüsü (BTI) tarafından doğrulanmış konumda yer alır.

Ayrıca, Gate.io’ya Forbes Advisor tarafından 4,5 puan verilerek 2021’in En İyi Kripto Borsalarından biri olduğu duyuruldu. Ana borsanın yanı sıra Gate.io, merkezi olmayan finans, araştırma ve analitik, risk sermayesi gibi başka hizmetler de sunuyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu