coinexbanner
coinexbanner
Kripto HaberleriAltcoinGTA 6'nın Haftaya Duyurulması Bekleniyor: Kripto Söylentileri Alevlendi! Gerçekse Hangi Altcoinler Etkilenebilir?

GTA 6’nın Haftaya Duyurulması Bekleniyor: Kripto Söylentileri Alevlendi! Gerçekse Hangi Altcoinler Etkilenebilir?

Belki de dünyanın en çok beklenen oyunu GTA 6'nın önümüzdeki hafta bir trailer yayınlayacağı haberi kripto söylentilerini artırdı.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Uzun zamandır beklenen GTA VI duyurusunun bu hafta gerçekleşmesi ve oyun endüstrisinde önemli bir dönüm noktasına işaret etmesi bekleniyor.

Söylenti dünyası, yeni oyunun kripto paraları benimseyeceği ve potansiyel olarak bugüne kadarki en önemli kripto uyarlaması olacağı yönündeki spekülasyonlarla çalkalanıyor.

Muhtemelen dünyada hiçbir oyun, oyuncular tarafından GTA VI kadar heyecanla beklenmemiştir. Rockstar Games’in 25. yıldönümü münasebetiyle önümüzdeki ay GTA 6 için bir fragman yayınlanması bekleniyor. Bir önceki oyun olan GTA V, 2022 itibariyle aylık 11 milyon aktif kullanıcıya sahipti ve bu da serinin muazzam popüleritesini gözler önüne seriyor.

2025’te piyasaya sürülmesi planlanan GTA VI’nın kripto paraları da içereceği söylentisi, hem oyuncular hem de kripto meraklıları arasında heyecan yaşattı. Büyük şirketlerin Play-to-Earn (P2E) ve metaverse sektörlerine akını, kripto adaptasyonu için önemli bir katalizör olabilir.

İlgili Haber  LayerZero Airdrop'unun 10 Gün İçinde Piyasaya Sürüleceği İddia Edildi: Analistlere Göre 18 Proje Etkilenebilir

Diğer yandan Çin, Mayıs ayında Web3 ve Metaverse odaklı 3 yıllık bir kalkınma planı açıklamıştı. Ülkenin, Hong Kong’un öncülüğünde kripto pazarını açması ve potansiyel olarak bir sonraki kripto benimseme dalgasına öncülük etmesi mümkün olabilir.

Kripto para analiz şirketi Layergg’ye göre GTA 6 ve diğer oyun/metaverse gelişmelerinden aşağıdaki altcoinler etkilenebilir:

  • Play-to-Earn: AXS, GALA, GMT
  • Metaverse: SAND, MANA, APE
  • Oyun, Platform: RON, BNX, FLOW
  • Topluluk: BEAMX, YGG
  • Pazaryeri: PYR

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!

1 Yorum

Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

1 Yorum
En Yeni
En Eski En Çok Oy Alan
Inline Feedbacks
View all comments
Anonim

Tmm

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail