Blockchain

Güney Kore’de Bir Üniversite Öğrencilere Blockchain İle Diploma Verecek

Güney Kore Pohang Bilim ve Teknoloji Üniversitesi (POSTECH), korona virüs dolayısı ile mezun olanlara Blockchain ile mezuniyetlerine dair birdiploması verecek.

Güney Kore Pohang Bilim ve Teknoloji Üniversitesi (POSTECH), rektörlüğünce kısa bir mesajla öğrenciler bilgilendirildi. Korona virüs salgını dolayısı ile toplanmanın uygun olmadığını bildiren rektörlük, 800’den daha fazla öğrencinin diplomalarını Blockchain teknolojisi altyapısı ile alacak olduklarını, SMS ve mail yoluyla da öğrencilere diplomalarının teslim edileceğini açıkladı.

Kağıda basılı diploma vermeye devam edecek olan üniversite, daha çok Blockchain teknolojisini kullanacak ve belki gelecekte her zaman bu teknolojiden yararlanacak. Rektörlükten henüz kesin bir açıklama yapılmazken, kısa süre içerisinde öğrencilerin diplomalarına kavuşabilecekleri ve korona virüsü dolayısı ile bunu online olarak diploma verip, uzaktan kutlayacaklarını açıklamış durumda.

Öğrencilerin ise durumdan kısmen memnun oldukları, bazılarının bu durumdan dolayı tepki gösterdiği bilinmekte.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu