HaberlerKripto ParaXRP

Gürcistan Başbakanı Bu Altcoini Ülkesine Davet Etti!

Ripple CEO'su Gürcistan Başbakanı ile bir araya geldi.

Dünyada yaşanan küresel finansal sıkıntılardan kripto para birimlerine kadar pek çok konunun konuşulduğu Davos’da, Ripple (XRP) CEO’su Brad Garlinghouse Gürcistan Başbakanı Irakli Garibashvili ve Başbakan Yardımcısı Levan Davitashvili ile bir araya geldi.

Gürcistan’ın yerel haber kaynağı Georgia Online’ın haberine göre başbakan Garibashvili, Ripple CEO’suna güzel bir teklifte bulundu.

Başbakan Garibashvili, ülkenin elverişli yatırım ve istikrarlı siyasi ortama sahip olduğunu belirterek Brad Garlinghouse’a Ripple’ın Gürcistan’da bir kurumsal hizmet merkezi açmayı teklif etti.

Başbakan, Gürcistan’ın blok zincir teknolojisini kamu hizmetlerinde özellikle de tapu hizmetlerinde kullanan dünyadaki ilk ülke olduğunu ve bu sayede blok zincir teknolojisinde öncü olduğuna dikkat çekti.

Başbakan ayrıca ülkenin pazarının dijital varlıkların gelişimi açısından elverişli olduğunu ve hızla geliştiğini dile getirdi.

“Gürcistan genç, deneyimli ve rekabetçi insan sermayesi ile finansal hizmetler ve teknik ve yenilikçi endüstriler için küresel ve bölgesel çok işlevli bir merkez haline geldi.”

“Kripto Para Sektörünün Düzenleyici Netliğe İhtiyacı Var!”

Davos’a katılan Ripple CEO’su Brad Garlinghouse yaptığı konuşmasında kripto para sektöründeki düzenleyici belirsizliğe değindi.

Kripto sektöründe düzenleyici bir netliğin olması gerektiğini savunan Garlinghouse, ABD’nin kripto endüstrisi için net standartlar oluşturmada geride kaldığını söyledi.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu