AltcoinBitcoinEthereumHaberler

Haftaya STORJ ve ANKR Damga Vurdu! Bu Hafta Kazandıran Ve Kaybettiren Kripto Paralar Neler?

Haftanın kazandıranlarını ve kaybettirenlerini sizin için derledik...

Bitcoin’de dalgalı bir haftayı geride bıraktık. Hafta içerisinde 50300$ seviyelerine kadar inen Bitcoin, yürekleri ağızlara getirdi. Bu bölgeden tepki alan Bitcoin haftayı başladığı noktada kapatmaya çok yakın.

Fidelity gibi büyük ve köklü bir yatırım şirketinin Bitcoin ETF’si için SEC’e başvurması ve Tesla’nın Bitcoin ile araç satışına başlaması bu haftaya damga vuran haberler arasında yer aldı.

Bitcoin haftalık bazda %2 kayıp verirken Ethereum’da bu oran %4.3 oldu.

Hafta içerisinde Bitcoin’in 50.000$ seviyelerine inmesiyle markette korku seviyesi yükseldi. Açgözlülük endeksi 54 puan seviyelerine kadar geriledi. Bitcoin’deki toparlanma ile açgözlülük yeniden 74 puan seviyelerine yükseldi. Sert yükselişleri gördüğümüz haftalarda bu oran 95 puana kadar çıkmıştı.

Haftaya Coinbase’de listeleneceği duyurulan Storj ve Ankr damga vurdu. Bu coinler ile birlikte listeleneceği duyurulan Curve Token’in yükselişi ise %25 ile sınırlı kaldı.

İlgili Haber
Bitcoin (BTC) Borsası Coinbase, 3 Kripto Parayı Listeleyeceğini Duyurdu! "Yüzde 100 Yükseldi"

CoinmarketCap verilerine göre ilk 100 coin arasında olup haftanın en çok kazandıranları:

CoinmarketCap verilerine göre ilk 100 coin arasında olup haftanın en çok kaybettirenleri:

*Yatırım Tavsiyesi Değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu