Altcoin

HEX Tarihe Mİ Karışıyor?

HEX projesi, kurucusunun iddia ettiğinin aksine "tarihteki en hızlı değer kaybeden proje" mi oldu?

Piyasaya sürülmesinin hemen ardından 115 bin dolarlık kripto para aktarımıyla çıkış dolandırıcılığı şüphelerini üzerine çeken HEX tepki çekmeye devam ediyor.

HEX’e ait Ethereum adresi bir süredir gündemi meşgul etmekteydi. Kısa bir süre içinde yüzde 93’lük bir değer kaybı yaşayan HEX, hakkındaki korkuları doğrulamış görünüyor.

Son olarak 7 milyon dolar gibi yüklü miktardaki bir ETH çıkışı ile gündeme gelen HEX hakkında Twitter’da yer alan yorumlarda tamamen bittiği haberleri dolaşmaya başladı. Bir süre önce Reddit’te ilk sinyalleri verilen “HEX tamamen boşalıyor mu? Altcoin projesi çöktü mü?” tarzındaki endişeler eldeki bu son verilerle kanıtlanmış gibi görünüyor. Nitekim son yapılan aktarımlarla (6 Ocak) her birinde 1337 adet ETH olan 36 farklı işlemle boşaltımlar gerçekleşti. Bu son gelişme kafalardaki soru işaretlerini güçlendirmiş oldu.

İlgili Haber
Kripto Para Sektörünün Bilindik İsimleri HEX'i Destekliyor Mu?

2019 Aralık ayının başında piyasalardaki yerini alan ve henüz çok yeni bir proje olan HEX, Etherscan.io gibi Ethereum ağ takip platformlarına göre çoktan boşaltıldı. Roger Ver destekli Bitcoin.com kripto para birimi borsası tarafından da desteklenen ve 33 bin den fazla ETH yardımı almış olan HEX, şu ana kadar kendisine olan güveni boşa çıkartmış görünüyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu