Bitcoin

Hong Kong Göstericileri Bitcoin Satışına Başladı

Hong Kong'da bir süre önce başlayan eylemler sırasında çok sayıda yatırımcı Bitcoin satın almıştı:

Pekin yönetiminin sert eylemleri sonrasında kripto para birimi alımına özellikle de Bitcoin almaya başlayan Hong Konglu kripto para yatırımcıları bu dönemde yükselen Bitcoin fiyatını fırsat bilerek yeni adım atmaya başladılar. Bitcoin fiyatındaki yakın vadeli yükseliş özellikle de piyasada çok olumlu sonuç doğururken, yatırımcılar özellikle de Bitcoin’lerini satma eylemlerine devam ediyorlar.

Hong Kong merkezli yatırımcıların bu dönemde ellerindeki Bitcoin’lerini satma sebeplerinden bir tanesi olarak yükseliş yönünde eylemler olmasından öte ülkede yaşanan tartışmaların artması ve nakit varlıklar için daha fazla ilgi gösterilmeye başlaması sebep olarak gösterilmekte.

Bitcoin yatırımcıları özellikle de bu dönemde Hong Kong’da ellerindeki Bitcoin’lerin bir kısmını satma yönünde adım atmaktalar.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu