Kripto HaberleriBlockchainIBM Yöneticisinden Çok Önemli Blockchain Açıklaması

IBM Yöneticisinden Çok Önemli Blockchain Açıklaması

Takip et

Dünyanın en büyük blockchain ürün üreticilerinden olan IBM’in bu alanda başarıları herkes tarafından kabul ediliyor. IBM, bugün sadece ABD’de değil tüm dünyada aktif olarak blockchain teknolojisi ürünleri sunmaya ve bunları test etmeye devam ediyor. Türkiye’de ve tüm dünyada geleceğin teknolojileri arasında gösterilen blockchain teknolojisi konusunda Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın daha geçtiğimiz günlerde Gaziantep’te açıklamaları olduğu hesaba katılırsa devletlerin bile bu konuya özel önem verdikleri anlaşılabilir.

Gelişime Devam Edecekler

IBM Blockchain’in genel müdürü Alistair Rennie, blockchain teknolojisinin gücünü bu yılın başında fark ettiklerini ve ‘gerçek bir iş aracı’ olduğuna inandıklarını açıkladı. Blockchain sayesinde birçok konuda güvenlik, hız ve gizliliğin sağlanabileceğine değinen yönetici, “IBM’in blockchain özel çalışmaları sayesinde gizlilik ve benzer tüm problemler ortadan kaldırılabiliyor” dedi.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Popüler Yazılar

Popüler Blog Yazıları