Blockchain

IBM Yöneticisinden Çok Önemli Blockchain Açıklaması

IBM Blockchain'in genel müdürü Alistair Rennie, blockchain teknolojisi hakkında açıklama yaptı.

Dünyanın en büyük blockchain ürün üreticilerinden olan IBM’in bu alanda başarıları herkes tarafından kabul ediliyor. IBM, bugün sadece ABD’de değil tüm dünyada aktif olarak blockchain teknolojisi ürünleri sunmaya ve bunları test etmeye devam ediyor. Türkiye’de ve tüm dünyada geleceğin teknolojileri arasında gösterilen blockchain teknolojisi konusunda Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın daha geçtiğimiz günlerde Gaziantep’te açıklamaları olduğu hesaba katılırsa devletlerin bile bu konuya özel önem verdikleri anlaşılabilir.

Gelişime Devam Edecekler

IBM Blockchain’in genel müdürü Alistair Rennie, blockchain teknolojisinin gücünü bu yılın başında fark ettiklerini ve ‘gerçek bir iş aracı’ olduğuna inandıklarını açıkladı. Blockchain sayesinde birçok konuda güvenlik, hız ve gizliliğin sağlanabileceğine değinen yönetici, “IBM’in blockchain özel çalışmaları sayesinde gizlilik ve benzer tüm problemler ortadan kaldırılabiliyor” dedi.

Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram grubumuzu ve Twitter hesabımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Yazılar

Başa dön tuşu