Kripto HaberleriHaberlerİddia: Microsoft, Tarayıcıya Entegre Kripto Cüzdanı Geliştiriyor

İddia: Microsoft, Tarayıcıya Entegre Kripto Cüzdanı Geliştiriyor

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Sosyal medyaya sızan ekran görüntülerine göre dünyanın en büyük işletim sistemi üreticisi Microsoft, Windows’a entegre olarak sunduğu Edge tarayıcısı için bir kripto cüzdan uygulaması üzerinde çalışıyor.

Twitter’da Windows geliştirmeleriyle yakından ilgilenen Albacore adlı hesap, dün paylaştığı gönderide iddiayı ortaya attı. Fotoğraflarda Edge üzerinde çalışan kripto para cüzdanının arayüz görüntüleri görülüyor.

“Microsoft, Edge tarayıcısına kripto cüzdanı eklemek için çalışıyor. Bu tür şeylerin bir varsayılan tarayıcıda bulunması konusunda net bir fikre sahip değilim.”

Windows takipçisinin paylaştığı ilk ekran görüntüleri sırasıyla geribildirim, tanıtım, kayıt ekranı ve varlık arayüzünden oluşuyor. Floodun devamında ise cüzdan detayları daha net görülüyor.

Cüzdan Özellikleri

Albacore’un paylaştığı ekran görüntülerinde Microsoft’un üzerinde çalıştığı kripto cüzdan eklentisine dair bazı bilgiler ortaya çıktı. Görüntüleri doğru kabul edersek, uygulamanın kripto borsası Coinbase ve ödeme hizmeti MoonPay ile entegre olduğu görülüyor.

Bir başka görüntüye göre ise cüzdana şimdilik sadece Tether (USDT) ve USD Coin (USDC) transferi yapılabiliyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları