binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriAltcoinİddialara Göre Arbitrum Geliştiricisi Offchain Labs, Binance'ten ARB Toplamaya Başladı!

İddialara Göre Arbitrum Geliştiricisi Offchain Labs, Binance’ten ARB Toplamaya Başladı!

Arbitrum geliştirici şirketi Offchain Labs, onchain verilerine göre bir süredir Binance'ten ARB tokeni topluyor.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Arbitrum Layer 2 ölçeklendirme çözümünün arkasındaki şirket olan Offchain Labs’ın, piyasadan daha fazla token geri satın alarak ARB altcoin varlıklarını artırdığı bildirildi.

Arbitrum ile ilgili işlemleri takip eden bir Twitter hesabının analizine göre, Offchain Labs geçtiğimiz hafta boyunca Binance’den ortalama 0.91 dolar fiyatla 2.27 milyon ARB token satın alarak toplam 2.07 milyon dolar harcadı.

Analiz, Offchain Labs’in Binance’ten ARB tokenlarını üç kez biriktirmek için bir adres (0xb41) kullandığını gösteriyor: 1 Eylül’de 0.92 dolardan 727.289 token (673.000 dolar), 2 Eylül’de 0.89 dolardan 335.563 token (298.000 dolar) ve 7 Eylül’de 0.9 dolardan 1.217 milyon token (1.1 milyon dolar).

İlgili Haber  FBI, Geçtiğimiz Günlerde Yaşanan Kripto Para Platformu Stake'in Hack'inin Failini Açıkladı

Her satın alma işleminden sonra, adres tüm tokenleri Offchain Labs’in ana adresine (0x1e7) aktardı.

Bu, Offchain Labs’ın ARB tokenlerini piyasadan ilk kez geri alışı değil. Arbitrum Signals ayrıca, aynı adresin (0xb41) piyasa çöküşünün ardından 23 Ağustos’tan bu yana Binance’ten ortalama 0.94 dolar fiyatla 5.36 milyon ARB token biriktirdiğini ve toplam 5.07 milyon dolar harcadığını ortaya çıkardı.

Bu adres Haziran çöküşü sırasında da benzer şekilde davranmış ve 12 Haziran’dan 17 Haziran’a kadar 0.993 dolardan 4,483 milyon ARB tokeni (4.45 milyon dolar) satın almıştır.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail