Haberler

İki Ünlü Analist De Bitcoin’in Düşeceği Konusunda Hemfikir

Bitcoin konferansı kimilerine göre piyasayı olumlu yönde hareketlendirmiş olsa da bu iki isim mevcut gidişattan memnun değil.

Guggenheim’dan Scott Minerd, Bitcoin’in (BTC) yukarı yönlü son hareketlenmesinden etkilenmişe benzemiyor.

Günlerdir merakla beklenen Bitcoin konferansının fiyatta herhangi bir etki yaşatmadığını düşünen Minerd, yaptığı son tahminle BTC yatırımcılarını hayal kırıklığına uğrattı.

Daha önceki bir söyleminde BTC’de 30.000 doların kaybedilmesi ve insanların panik olması halinde fiyatın %70 ila %80 aralığında çekileceğini ve bunun 10.000 dolar ila 15.000 dolar aralığına tekabül edeceğini belirtmişti. Şimdi yine benzer bir fiyat tahmininde bulunan Minerd, BTC için 15 bin dolar beklentisinde olduğunu ifade etti.

Piyasadaki belirsizliğin lider kripto para birimi üzerindeki baskıyı artıracağına inanan Minerd, Bitcoin yatırımcılarını daha düşük seviyelerin görüleceği konusunda uyardı.

Öte yandan “Birkaç haftadır izlediğim yapının altında haftalık mum açıldıktan sonra Bitcoin düşüyor” diyen bağımsız kripto para analisti Keith Wareing, B-Word Konferansının BTC için işleri olumlu anlamda etkilemediğine inanan isimler arasında yer alıyor.

Analist, birkaç gün önce attığı tweette BTC’de büyük ölçüde 24.615 dolarlık CME boşluğu nedeniyle 24 bin – 29 bin dolar arasında bir sıçrama beklediğini belirtmişti. Analist konuyla ilgili son attığı tweetinde Elon Musk’ın yaşatacağı pump dalgasıyla dalga geçen bir yorum paylaştı:

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
2 Yorum
En Yeni
En Eski En Çok Oy Alan
Inline Feedbacks
View all comments
alim

Yalancıyı zkmmi

Tekin

Bir sene sonra 9800 – 13000 arasında gezer sonra asıl hakettiği değere oturur. ytd


Başa dön tuşu