coinexbanner
coinexbanner
Kripto HaberleriBitcoinil Capo, Yaptığı Açıklamasında Bitcoin ve Piyasanın Uzun Vadeli Geleceğini Değerlendirdi: ABD...

il Capo, Yaptığı Açıklamasında Bitcoin ve Piyasanın Uzun Vadeli Geleceğini Değerlendirdi: ABD Seçimleri Fiyatları Nasıl Etkileyecek?

Kripto para analisti il Capo of Crypto, yaptığı açıklamasında Bitcoin ve genel piyasanın geleceğini tartıştı.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Ünlü bir kripto para analisti olan il Capo of Crypto, kısa süre önce yaklaşan seçimlerin kripto piyasası üzerindeki potansiyel etkisine ilişkin teorisini paylaştı.

Il Capo’ya göre Donald Trump, kripto topluluğundan oy almak için şimdiden önemli adımlar attı. Bu strateji, kripto paralarla kampanya bağışlarını kabul etmeyi, kripto endüstrisini açıkça desteklemeyi ve görev süresinin başında Ross Ulbricht’i serbest bırakma sözü vermeyi içeriyor. Il Capo ayrıca Trump’ın kripto kullanıcıları için önemli vergi avantajları açıklayacağını tahmin ediyor.

Veriler, Amerikalı yetişkinlerin %14.4’ünün kripto para birimlerine sahip olduğunu veya kullandığını gösteriyor. Ancak kripto para kullanıcısı olan potansiyel seçmenler düşünüldüğünde bu oran %22’ye yükseliyor. Il Capo, bu sayının büyük bir kısmının bu açıklamalardan önce de Trump’a oy vereceğini, bir diğer büyük kısmının ise bu yeni yaklaşımla bile Trump’a oy vermeyeceğini belirtiyor.

Il Capo’ya göre Demokratlar, kripto sektöründen seçmen kazanmak için verdikleri bu savaşı kaybettiklerini er ya da geç anlayacaklar.

Gururlarından dolayı, kripto topluluğundan oy kazanmaya çalışmak yerine kripto ekosistemine daha da sert saldırmaya devam etmeye karar verebilirler. Il Capo, ABD hükümetinin elinde yaklaşık 15 milyar dolarlık kripto bulunduğunu hatırlatıyor ve bu kriptoları muhtemelen seçim kampanyası için para toplamak, sektöre saldırmak için daha fazla argümana sahip olmak için fiyatları aşağı çekmek ve bu varlıkları bir sonraki başkana bırakmayı önlemek amacıyla satacaklarını söylüyor.

İlgili Haber  Sıcak Gelişme: Efsanevi Trader Bu Altcoinde Yoğun Yatırımım Var Demişti, Aslında Sahteymiş! Hacklendiğini Açıkladı

Il Capo, Trump’ın önümüzdeki aylarda ve Biden’ın da önümüzdeki birkaç hafta içinde kripto yanlısı bir duruş sergilemeye devam etmesini bekliyor. Bununla birlikte, Biden’ın sonunda kripto sektörüne karşı daha da agresif hale geleceğini tahmin ediyor. Bu, analiste göre fiyatların birkaç hafta daha yükselmeye devam ettiği ancak daha sonra seçimlerden önce (muhtemelen Temmuz-Ağustos’tan Kasım’a kadar) önemli bir düzeltme gördüğü bir senaryoya uyacaktır.

Il Capo’ya göre piyasanın geleceği kimin seçileceğine bağlı olacak, analiste göre eğer Trump seçilirse, 2025 yılı piyasa için çok iyi bir yıl olabilir.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları