BitcoinHaberler

İlk Bitcoin ATM Kartı Müşterilerin Hizmetine Sunuldu

Nijerya'da kullanıma sunulan Bitcoin ATM kartının kripto para birimlerinin benimsenmesini önemli ölçüde artırması bekleniyor.

Nijerya’da kullanıma sunulan ilk Bitcoin ATM kartı Patricia şirketi tarafından piyasaya sürüldü. Bitcoin kullanıcılarının günlük finansal işlemlerini gerçekleştirmelerine imkan veren kart, tüm Bitcoin kullanıcılarına direkt olarak BTC ya da Naira cüzdanlarından nakit çekme ve itibari para banklarının ATM’lerine para transferi yapma olanağı sağlıyor.

Söz konusu kartın müşterilere sunduğu en önemli özellik ise hızlı işlem sağlaması. Kart kullanıcılarının Bitcoinlerini saklama, biriktirme ve transfer edebilmelerini mümkün kılan kartın hizmet mimarı Patricia şirketi, önümüzdeki dönemde hizmet alanını genişletmeyi hedefliyor. Şirket yetkilileri Blockchain hizmetiyle geleneksel bankacılık hizmetlerinin birleşimi şeklinde tanımladıkları Patricia kartın, kripto para birimlerinin benimsenmesine büyük oranda katkı sağlaması bekleniyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu