binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriAltcoinİlk Kez Zarar Eden Kripto Para Yatırım Şirketi, Altcoinlerinin Tamamını Binance'e Taşıdı

İlk Kez Zarar Eden Kripto Para Yatırım Şirketi, Altcoinlerinin Tamamını Binance’e Taşıdı

On-chain verilerine göre kripto para piyasa yapıcı şirketi DWF Labs, ilk kez zarar ederek altcoinlerini borsaya taşıdı.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Kripto para piyasasında tanınmış bir piyasa yapıcı olan DWF Labs’in tüm BEAM altcoinlerini Binance’e yatırdığı bildirildi.

DWF Labs, 130.8 milyon BEAM (4.31 milyon dolar) değerindeki varlıklarının tamamını 0.03296 dolardan borsaya taşıdı.

İlginç bir şekilde, sadece bir hafta önce, 15 Mart 2024’te, DWF Labs bu BEAM tokenlerini Binance’ten ortalama 0.03631 dolar (4.75 milyon dolar) fiyattan çekmişti. Firmanın transfer işlemlerinin gerçekten de alım satım olması halinde, şirket %9.23’lük bir düşüşle tahmini 439 bin dolarlık bir kayıp yaşayacak. Bu, Şubat ayındaki piyasa yükselişinin ardından DWF Labs için ilk zarara işaret ediyor.

İlgili Haber  Worldcoin (WLD), Eleştirilere Cevap Olarak Yeni Bir Adım Atacağını Açıkladı

Başka bir haberde, 0x6c0 kısa adresiyle olarak bilinen ve yatırımcı olduğu varsayılan bir kişi, Binance’e MKR tokeni yatırmaya devam etti. Son para yatırma işleminde, token başına 3.261 dolar fiyattan 2.000 MKR (6.52 milyon dolar) Binance’e yatırıldı. Son üç gün içinde cüzdan, Binance’e token başına ortalama 3.213 dolar (17,7 milyon dolar) olmak üzere toplam 5.500 MKR yatırdı.

Cüzdan, 21 Aralık 2018 ile 6 Aralık 2023 tarihleri arasında, tanımlanamayan dört cüzdandan ortalama 1.285 dolar fiyatla toplam 7.496 MKR (9.63 milyon dolar) satın almıştı. Bu cüzdanlardan üçü, eski MKR tokenlerini “MakerDAO: Redeemer” sözleşmesi aracılığıyla yenileri için kullanmış ve eski MKR tokenleri 2016 yılında MakerDAO’dan talep edilmişti.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail