binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriAltcoinİnanılması Güç Yükselişin Ardından Eşzamanlı Olarak 8 Balina Bu Altcoinden Yüklü Kar...

İnanılması Güç Yükselişin Ardından Eşzamanlı Olarak 8 Balina Bu Altcoinden Yüklü Kar Satışı Yaptı!

Onchain verilerine göre bazı kripto para balinaları yaşanan yükselişin ardından yüklü kar satışları yaptı. İşte detaylar.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Kripto para veri platformu Spot On Chain tarafından sağlanan bilgilere göre, 8 farklı balina, bir altcoinin yaşadığı sıra dışı yükselişin ardından kar satışı gerçekleştirdi.

Verilere göre 8 balina, Tellor (TRB) altcoininin son bir hafta içerisinde neredeyse %100’e yakın bir yükseliş yaşamasının ardından 3.56 milyon dolarlık bir kar satışı gerçekleştirdi.

Analistler, bu balinaların söz konusu TRB tokenlerini Coinbase üzerinden Mart ayının başlarında 80.2 dolar seviyesinden satın aldığını ekledi. Balinalar söz konusu 82.849 adet TRB varlığını yaklaşık olarak 123 dolar ortalama ile sattı ve 2 aylık bir sürenin ardından %53.6 kar elde etmiş oldu.

İlgili Haber  Onchain verilerine göre 4 Devasa Balina, Bu Memecoinden Biriktirmeye Başladı!

Bu yazının yazıldığı anlarda ise TRB fiyatı 133 dolardan işlem görüyor.

TRB aslında yaşadığı spekülatif fiyat düşüş ve artışlarıyla sık sık gündeme gelen bir altcoin. Kısa bir süre önce Binance tarafından piyasa manipülasyonu ile suçlanan piyasa yapıcı şirket DWF Labs kurucusu Andrei Grachev de sık sık TRB fiyatını ima eden paylaşımlarda bulunuyordu.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail