coinexbanner
coinexbanner
Kripto HaberleriHaberlerİngiltere Mahkemesi İflas Eden Kripto Fon Şirketi Three Arrows Capital İle İlgili...

İngiltere Mahkemesi İflas Eden Kripto Fon Şirketi Three Arrows Capital İle İlgili Bir Karara İmza Attı

Britanya Virjin Adaları mahkemesi, feshedilmiş olan kripto para hedge fonu Three Arrows Capital ile ilgili önemli bir karar aldı.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Britanya Virjin Adaları mahkemesi, feshedilmiş olan kripto para hedge fonu Three Arrows Capital’in kurucuları Su Zhu ve Kyle Davies ile bağlantılı 1,1 milyar dolar değerindeki varlıklar için dondurma kararı aldı.

Britanya Virjin Adaları Mahkemesi Three Arrows Capital Kurucusuna Ait 1,1 Milyar Dolarlık Varlığı Dondurdu

Dondurma kararı Three Arrows Capital’in tasfiye memuru Teneo tarafından açıklandı. Mahkeme kararı Zhu, Davies ve Chen’in varlıklarıyla küresel çapta ilgilenmelerini engelliyor.

Teneo, yaptığı açıklamada, dondurma emrinin tasfiye memurları tarafından yapılan iddialarla ilişkili olduğunu açıkladı.

İlgili Haber  ABD'li Senatör Elizabeth Warren'dan Kripto Para Eleştirisi: 'Terörle Mücadeleyi Baltalıyorlar!

Teneo, bir önceki Çarşamba günü Singapur mahkemesi tarafından da yerel bir dondurma emri verildiğini vurguladı. Bu karar, Su Zhu’nun Eylül ayında Singapur’un Changi havaalanında ülkeyi terk etmeye çalışırken tutuklanmasının ardından geldi.

Three Arrows Capital, Terra ekosisteminin çöküşünün kripto para piyasalarında yol açtığı kargaşanın ortasında Temmuz 2022’de iflas başvurusunda bulunmuştu. Firmanın başvuru sırasında alacaklılara en az 3,5 milyar dolar borçlu olduğu bildirildi.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail