BitcoinEthereumHaberlerKripto Para

İngiltere’nin İlk Kripto Cafesinde Bitcoin (BTC) Ve Ethereum (ETH) Kabul Edilecek!

Günlük hayatta kripto paraların kullanımı yaygınlaşıyor.

Kripto varlıklara karşı şüpheci yaklaşımı ile bilinen İngiltere’nin Londra şehrinde Chai Ada isimli kripto cafe kripto para birimleri ile ödeme kabul etmeye başlayacak.

Yerel haber sitesi The Sun’ın haberine göre, 26 yaşındaki Tayyab Shafiq tarafından kurulan kahve dükkanının popüler yedi kripto para birimini ödeme olarak kabul edeceğini duyurdu.

Kabul edilen kripto paralar arasında Bitcoin, Ethereum, Bitcoin Cash, XRP, Litecoin Horizen ve Verge bulunuyor.

The Sun’a konuşan Tayyab Shafiq, “Dürüst olmak gerekirse kriptonun gelecek olduğuna inandım ve bu şekilde ilerleyeceğim.” dedi.

Kripto para birimlerinin ve Metaverse’in ilerleyen yıllarda ana akım haline geleceğini tahmin eden genç girişimci, İngiltere’nin ilk kripto para kafesi olarak anılan işletmesinin kriptonun benimsemesine yardımcı olacağını düşündüğünü söyledi.

Chai Ada isimli kripto cafenin menüsünde chai çayları ve kahvelerin yanı sıra kebaplar ve tatlılar dahil olmak üzere çeşitli lezzetler de bulunuyor.

Kripto para ile ödeme seçeneği günden güne genişlemeye devam ediyor. Zira geçtiğimiz aylarda Paris merkezli “Le Bistrot d’Eleonore et Maxence” isimli bir restoran da Shıba Inu ile ödeme kabul edeceğini duyurmuştu.

İlgili Haber
Artık Lüks Fransız Restoranında Shiba Inu İle Ödeme Yapmak Mümkün!

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu