Kripto HaberleriBlockchainİspanya Halk Partisi Blockchain Kullanımını Önerdi

İspanya Halk Partisi Blockchain Kullanımını Önerdi

Takip et

İspanya Halk Partisi 133 milletvekili ile Mecliste hükümetin tüm sistemlerde blockchain zincirini kullanması önerisinde bulundu. Ülkenin bu yeni teknoloji sayesinde daha hızlı ve daha fazla tasarruf elde edebilecek olduğunu açıklayan İspanya Halk Partisi yöneticileri, bu konuda hükümet olarak hemen hareket edilmesi ve en kısa sürede bununla ilgili çalışmaların tamamlanması gerektiğini açıkladı.

İngiltere Merkez Bankası geçtiğimiz haftalarda yapılan açıklama ile blockchain teknolojisinin bazı gizli olmayan kamu belgelerinin kullanıldığı sistemlerde aktif olarak kullanılacak olduğunu ve sistemin bu sayede test edilmiş olacak olduğunu açıkladı. Bu açıklama ilk etapta İngiliz vatandaşlarını korkuturken belgelerin herkese açık belgeler olmasının açıklanması ile bu endişeler uzakta kalmıştı.

İspanya Tüm Kamuda Kullanacak

İspanya Halk Partisi önerisi ile birlikte 133 milletvekili tarafından destek gören yasa önerisinin gerçek olması bekleniyor. Bu durumda blockchain teknolojisinin tam anlamı ile nasıl kullanıma girecek olduğu ve güvenlik konusunda nasıl bir güvenlik sağlanabilecek olduğu merak konusu olmuş durumda. Hükümet yönetiminin bu konuda net açıklama yapana kadar tam bir bilginin mevcut olmayacak olduğu göz önünde.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları