binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriHaberlerİşte Dev Piyasa Yapıcıların Bitcoin ve Altcoin Portföyleri! En Çok Hangi Altcoinden...

İşte Dev Piyasa Yapıcıların Bitcoin ve Altcoin Portföyleri! En Çok Hangi Altcoinden Tutuyorlar?

Arkham, yaptığı paylaşımda dev piyasa yapıcılar Wintermute, GSR, Amber Group ve DWF Labs'ın güncel kripto para portföyünü açıkladı.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Bitcoin ve altcoin alım satımlarıyla fiyatları etkileyen dev kurumsal şirketlerin BTC ve altcoin portföyleri yatırımcılar tarafından merak ediliyor.

Bu noktada kripto para analiz şirketi Arkham, yaptığı paylaşımda dev piyasa yapıcılar Wintermute, GSR, Amber Group ve DWF Labs‘ın güncel kripto para portföyünü açıkladı.

1.Wintermute:

Buna göre Wintermute’un portföyünde ilk sırada ARKM bulunurken, USDC, USDT, LDO, WLD, WBTC, WETH, FLT, BMX ve ETH bulunuyor.

2. GSR:

GSR’nin portföyüne bakıldığında ilk sırada GALA isimli altcoin yer alırken, PRIME, BIGTIME, ARKM, WLD gibi altcoinler de bulunuyor.,

3.Amber Group:

Üçüncü olarak Amber Group’un portföyünü inceleyen Arkham ilk sırada Ethereum‘un olduğunu belirtti. ETH dışında ID, MKR, WETH ve LINK gibi altcoinler de bulunuyor.

4.DWF Labs:

Son olarak DWF Labs’ın portföyüne bakan Arkham, ilk sırada ORBS isimli altcoinin yer aldığını paylaştı.

DWF Labs’ın portföyünde ORBS dışında TOKEN, TRADE, AXL, JASMY, LIT gibi çeşitli altcoinler de bulunuyor.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail