AltcoinAnalizHaberler

İşviçre Haberi Sonrası Yükselen Tezos’ta (XTZ) Kritik Seviyeler Neler?

Tezos'ta yükseliş devam edecek mi?

3.6 milyar dolarlık piyasa değeri ile en büyük 45. kripto para birimi olan Tezos yeniden 4 doların üzerine çıkmayı başardı. Bugün 4.47 dolara kadar yükselmeyi başaran XTZ şu sıralar  4.20$’dan işlem görüyor.

Son 24 saatte, 12 haftanın en yüksek seviyesine ulaşan XTZ’nin yükselişinde İşviçre’den gelen bir haber etkili oldu. İşviçre merkezli blok zincir ve finans şirketi Crypto Finance Group, InCore Bank ve Inacta ortak bir proje için Tezoz blok zincirini seçtiklerini duyurdu. İşbirliği ile dijital finansal ürünler için Tezos altyapısı ve DAR-1 olarak adlandırılan yeni bir Tezos token standardı geliştirilecek.

DAR-1 mevcut token standardını temel alır ve kara para aklamayla mücadele uyumundan varlık yönetimine kadar pek çok akıllı sözleşme işlevselliğini sağlar.

Teknik olarak bakıldığında yükselen bir kanal içerisinde hareket eden XTZ için 3.93$’ın kritik olduğu, bunun altında gelebilecek bir gün kapanışının fiyatı 3.05’e kadar düşürebileceği görülüyor.

Fiyatın 4.20$ üzerinde tutunması ve 4.47$’daki direncin kırılımıyla 5$ hedeflenebilir.

Pozitif görüntünün bozulmaması ve yükselişin devam etmesi için 3.93$ seviyesinin korunması gerekiyor. Bu bölge üzerindeki yatay hareketler ve geri çekilmeler 3.93$ altı kapanışlarda stop olacak şekilde değerlendirilebilir.

Destek: 4.19$, 3,92$, 3.57$, 3.05$

Direnç: 4.48$, 5$

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
3 Yorum
En Yeni
En Eski En Çok Oy Alan
Inline Feedbacks
View all comments
Musa küçüktarakcı

Sizi uzun zamandır takip ediyorum nedense fiyatlar tavan yapınca haberler sitenize düşüyor

Anonim

Haberi 24.08.2021 14.44 te yazmışlar. 3.93 üstü kalırsa 5 dolar hedefli al demişler, fiyat oraya kadar düşmüş ve tutunmuş. 2 gün sonra bugünde hedefe gelmiş ne anlatıyon sen dayı? Yukarıda haberin tarihi saati var!

Aslı demir

Pump yapıp kendilerini zengin eden kişilere güvenip yatırım yapmayın.


Başa dön tuşu