Kripto Para

Joe Biden’ın Kripto Para Yasasına Yönelik “Lobicilik” Çalışmaları Başladı!

Shark Tank programının yıldız sunucusu Kevin O'Leary, ABD'li regülatörler ile yakınen çalıştığını vurguladı.

Kripto para sektörü ilk darbeyi Rusya ve Ukrayna savaşından yese de bu haftalarda büyük olayların ardı arkası kesilmeyecek gibi gözüküyor.

ABD Başkanı Joe Biden‘ın kripto paralara yönelik başkanlık emrini yakında yayınlayacağı kısa süre önce basına servis edildi. Bu haber ise kripto para birimlerine ciddi regülasyonlar gelebileceği korkusunu uyandırarak kripto para sektöründeki durumu tepetaklak etti. Ünlü bir isim ise beklenen sonuç yaşanmasın diye çalışmalara başladı.

İlgili Haber
Kripto Paralarda Biden Dumpı! Bu Hafta Yayımlanacak Emirde Neler Yer Alacak?

Kripto Para Yasası İçin Çalışmalar Başladı

Shark Tank programının yıldız sunucusu Kevin O’Leary, ABD’li regülatörler ile yakınen çalıştığını vurguladı. O’Leary, kripto para dostu bir regülasyon için yakın temasta olduğunu ifade ederek bunun kripto para sektörünün potansiyelini önemli ölçüde arttıracağını kaydetti.

Ünlü isim, Cynthia Lummis gibi kripto para dostu senatörlerin de olduğu bir grup ile bir araya gelerek kripto para regülasyonlarını ele aldığını aktardı. O’Leary, çok partili bu grup içerisinde daha önce kripto paraların tiye alındığını ancak şu an bununla ilgili bir politika hazırlanması için adımlar atılmakta olunduğunu vurguladı.

O’Leary’nin kripto para regülasyonları için resmen lobicilik faaliyetlerine başlamış olması Biden’ın kripto para emrinin de sanılan kadar kötü olmayabileceğini gösteriyor. Regülasyonlar birçok yatırımcı tarafından kötü olarak algılansa ve lanse edilse de kademeli regülasyonlar beklenenden iyi sonuç verebilir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu