HaberlerKripto Para

John McAfee: Bitcoin 15.000 Dolar Olacak

John McAfee isimli analist ve yatırımcı kripto paralar hakkında yeni açıklamalar ortaya attı. Kripto paraların daha fazla gelişecek olduğunu iddia eden ve daha iyi seviyeye gelecek olduğunu ifade eden John McAfee, Bitcoin’in bu yıl içerisinde en geç 2 ay sonunda Temmuz ayı itibari ile 15.000 dolar seviyesine kadar çıkacak olduğunu iddia etti. Daha önce ortaya attığı iddiaların hiçbir şekilde doğru olmadığı kanıtlanan ve dediklerinin tam tersi çıkan analistin bu sefer ortaya attığı yorumlar ise kripto para kullanıcılarının tepkisini çekti.

Kullanıcılar kripto paralar hakkında bu tür iddialar ortaya atarak Bitcoin yatırımı yapan kullanıcıları endişeye düşüren ve mutsuzluk yayan isimlerin en başında Tom Lee, Charlie Lee ve John McAfee’nin geldiğine değinerek bu isimler tarafından yapılan açıklamada inanılmaması gerektiğini paylaşmaya başladı.

Sadece İddia Ediyor

John McAfee’ye göre 12 Haziran sonrasında Bitcoin’de ciddi dönüş olacak ve yükselişler başlayacak. Aynı McAfee, geçtiğimiz aylarda da buna benzer açıklamaları ile gündeme gelmişti ancak bu iddiaları tutmayınca açıklama yapmayarak sessizliğe bürünmüştü. Kripto para kullanıcıları bu tür açıklamalara Tom Lee’nin son açıklamalarından sonra kulak asmadıklarına (ilgilenmedikleri) değinmekte.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu