Bitcoin

John McAfee’den 1 Milyon Dolar İddiası!

John McAfee, kripto para birimi Bitcoin'in 2020 yılında 1 milyon dolar olacağını ve bunun sebepleri olduğunu açıkladı.

Nexo

John McAfee, yaptığı açıklamada kripto para birimi Bitcoin’in 1 milyon dolara yükselecek olduğunu ve fiyatın yükselerek yatırımcıların beklemedikleri seviyelere kadar yükseliş eğilimi gösterecek olduğunu açıkladı. Bitcoin fiyatının yükselmesinin ardında yatan en önemli sebeplerden bir tanesinin 21 milyon üretim adeti olması ve sınırlı sayıda insanın Bitcoin alabilecek olduğunun bir sebep olduğunu açıkladı. Bitcoin piyasasında yaşanan düşüşlere rağmen John McAfee, 2020 yılında 1 milyon dolar olacağını iddia ederken eğer bu iddialar gerçeğe dönüşmezse çok fazla tepki çekeceği kesin.

John McAfee hep iddialı

John McAfee, daha önce de birçok kez kripto para yatırımcılarının yatırım yapmasını önermiş ve fiyatların 2020 yılında 1 milyon dolar olacağını daha sonra ise 10 milyon dolara doğru giderek artacak olduğunu iddia etmişti. Analistlerin büyük bölümü ise bu iddiaların doğru olmadığını açıklarken, kripto para birimi Bitcoin’in 1 milyon dolara ulaşması için oldukça uzun bir süre ve oldukça fazla bir talep gerektiğini açıklıyorlar. Bitcoin fiyatının düşüş yaşadığı dönemde bu iddialı açıklamaların gündeme gelmiş olması yatırımcılar üzerinde belirli bir etki yaratıyor.

En güncel haberleri Twitter ve Telegram hesaplarımızdan takip edebilirsiniz. Android Uygulamamız ile anlık fiyat takibi yapabilir ve alarm kurabilirsiniz.
Etiketler

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı