binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriHaberlerJohn McAfee Emperyalist Güçleri Yıkabileceğini Sanıyor

John McAfee Emperyalist Güçleri Yıkabileceğini Sanıyor

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

John McAfee kripto para dünyasında fazlası ile tanınan bir isim. Yaptığı analizler ve açıklamalar pek fazla tutmasa da dikkat çeken ve arkasında kendisine inanan kişiler olduğu üzere inanmayan milyonlarca insanın olduğu Birleşik Krallık doğumlu bir yatırımcı ve analist olarak tanınıyor. Kripto paralar hakkında yaptığı açıklamalar ile birlikte tüm dikkatleri son birkaç gündür dikkat çeken John McAfee, şimdi ise emperyalist güçlere karşı harekete geçti.

ABD, Fransa, Birleşik Kralık ve İsrail, Kanada ve Almanya’nın emperyalist güç olduğu bu gezegende John McAfee, finansal olarak gücü elinde tutan kişilerin ve ülkelerin artık bu düzene son vermelerini istediğini, bunun için bugün bildiriye imza attığına değinerek bağımsız para birimi adına çalışacak olduğunu açıkladı.

ABD’nin Yönettiği Bir Düzen Yıkılamaz

Bu ifadeleri kullanmasının ardından kendisine Twitter üzerinden yanıt veren birçok kullanıcı ise bahse konu olan ismin ABD’nin başını çektiği bu düzeni kimsenin yıkamayacak olduğu şekilde inşa ettiğini, bu düzenden milyarlarca insanın memnun olurken neden dolayı John McAfee’nin memnun olmadığını sordu.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail