binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriHaberlerJohn McAfee: Israrcı Olun

John McAfee: Israrcı Olun

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

John McAfee, kripto paraların kötü durumunun geride kalmasını umduğunu belirterek kripto paralar ile ilgili bankalar, siyasiler ve kredi kartı hizmeti alınan şirketlerin baskı altında tutulmasını önerdi. Kripto paralara dair yaptığı absürt yorumlar ile tanınan bir o kadar dikkat çekici neşeli ifadeler ile kendisine her çaptan ve her gruptan destekçi bulabilen John McAfee’nin şimdiki hedefinde ise ABD ve dünyada bankalar ile kredi kartı hizmeti alınan kurumların ve şirketlerin siyasi yetkililer dahil olmak üzere baskı altında tutulması uyarısında bulundu.

Bu durumun gerçek olması için yapılması gerekenlerin baskı ve sözlü olarak ifade edilmesi, mailler ile siyasilere ulaşılması olduğunu belirten John McAfee, bankalara gidildiğinde kripto paralar ile ödeme yapıp yapamayacak olduğunun sorulması, kripto para kullanan ve izin veren bankaların adreslerinin sorularak bankanın kripto paralar ile ödeme yöntemine izin vermeye zorlanması uyarısında bulundu.

Baskı İşe Yarayabilir Mi?

Baskı ve şantaj hiçbir zaman hiçbir alanda işe yaramadığı üzere bu alanda hiç işe yaramayacak olduğu kesin. Bu durumu ve ifadeleri gidip bankada kullanmak gözaltına alınmaya sebep olabilecek olduğunuz üzere yasal olarak bazı sorunlar ile karşı karşıya kalmanıza da neden olabilir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail