Kripto HaberleriHaberlerJohn McAfee ne kadar gerçekçi?

John McAfee ne kadar gerçekçi?

Takip et

Kripto paralar ile az veya çok ilgilenen herkesin en az bir kez adını duyduğu ve tanıdığı John McAfee ne kadar gerçekçi ve ne kadar doğru yorumlar yapıyor? Kripto para dünyasına aşina olan ve sürekli olarak insanların yaptıkları yatırımlardan, gelecekte yapacak oldukları yatırımlara kadar tahminlerde bulunan ünlü isim, ABD kurumlarına kanıtı olmayacak şekilde iftira atmaktan dolayı tepki çekiyor.

ABD’nin en büyük kurumlarından birisi olan SEC hakkında ortaya attığı yorumlar dolayısı ile zaten bir süredir yorumları ilgi görmeyen John McAfee, ABD vatandaşlarınca ”bunu kanıtla” diyerek kendisine yönelik kripto paralar hakkında konuşmaması gerektiği tehditlerinin kanıtlanması gerektiği gerçeğine yanıt veremiyor.

Beklenenden Daha Çok Yorum Yapıyor

John McAfee, kripto paralar konusunda beklenenden daha fazla yorum yapmak, yaptığı yorumların absürt olması benzeri ifadeler ile yatırımcıların ve takipçilerinin tepkisini çekiyor. Birçok yatırımcı, kripto para dünyasında yaşanan son gelişmeler ile analist John McAfee’nin değerini yitirdiğini ve diğer analistlerin yorumlarına daha güvendiklerini belirtiyor. John McAfee ise bu ifadeler karşısında açıklama yapmıyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları