Kripto HaberleriBitcoinJosh Rager'den Yıl Sonu Açıklaması

Josh Rager’den Yıl Sonu Açıklaması

Takip et

Kripto para analistlerinden birisi olan Josh Rager, bu yıl sonunda kripto para birimi Bitcoin fiyatının ne kadar olacağı ile ilgili olarak beklentilere yanıt verdi. Bitcoin fiyatının bu yılın son günlerine kadar en az 13.000 dolarda olacağını ve fiyatının yükselecek olduğunu iddia eden Josh Rager bu yıl içerisinde kaybettiğini düşünüp üzülenlere seslendi.

Üzülmenin mantıksız olduğunu, yıl sonuna kadar bekleyen 11.000 dolardan yeni bir Bitcoin alımı yapanların bile kazanç elde edecek olduğunu düşünen Rager, yatırımcılara üzülmemeleri gerektiğini ifade etti.

%100 garanti bir kazanç olmayacağı anlaşılmalı!

Kripto para birimi yatırımcılarının bir bölümü 11.000 dolar veya 20.000 dolardan bile alım yapsalar kripto para biriminin yükselecek olduğunu ve asla kendilerini üzmeyecek olduğunu düşünerek hayale dalabiliyorlar. Bitcoin bir yatırım ve ödeme aracı olarak kullanılıyor ve hiçbir zaman %100 kazanç garantisi vermiyor. Bunu verebilecek hiçbir yatırım aracı da dünyada henüz biz yatırımcılar için bulunmuyor. Bu sebeple yatırım yaparken kayıp riskinin hep olacağını ve yıl sonunda 13.000 dolar değil de yerine *100 dolara* bile düşüş olabileceği ihtimalini hesaba katarak yatırım yapmak gerekiyor.

*Örnek verilmiştir.

guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları