Bitcoin

JPMorgan Chase: Bitcoin Fiyatı Bakkt Nedeniyle Düştü!

JPMorgan Chase, Bitcoin fiyatında neden düşüş olduğunu açıkladı.

JPMorgan Chase, kripto para yatırımcılarının aklındaki Bitcoin fiyatı neden düşüyor? Sorusunu yanıtladı. JPMorgan Chase ekibine göre kripto para birimlerinin değerinde son 10 gün içerisinde büyük düşüş yaşanmasının arkasında Bakkt vadelileri var ve Bakkt nedeniyle Bitcoin fiyatı 2.200 dolar değer kaybetti. Bunun asıl sebep olduğunu düşünen ekip, konu hakkında farkı bir açıklama yapmazken, milyonlarca dolarlık piyasa kaybının yatırımcılarda etkisi kötü oldu. Bitcoin sahibi olan yatırımcılar piyasadaki düşüşün nedenini merak ederken, JPMorgan Chase’nin açıklaması da yatırımcıların sorularına bir yanıt değil.

Durdurulamayan düşüş!

JPMorgan Chase ekibi Bakkt’ı neden olarak gösterirken, düşüşlerin devam ediyor olması ve 8.000 dolar altına sürekli düşen ve yükselen Bitcoin’in ne zaman yükseleceğine ise yanıt vermedi.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu