Kripto HaberleriBitcoinJPMorgan, Bitcoin'in Değeri Konusunda Kararsız!

JPMorgan, Bitcoin’in Değeri Konusunda Kararsız!

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

ABD merkezli bankacılık devi JPMorgan, Bitcoin’le ilgili ilginç bir iddia ile gündeme geldi. Lider kripto para biriminin gerçek değerinin 35 bin dolar yani şu anki değerinden yaklaşık olarak %44 daha düşük olduğunu iddia eden banka, bu çıkarımını BTC’nin volatilitesini altının volatilitesiyle kıyaslama esasına dayandırıyor.

JPMorgan CEO’su, Fiyatı 10 Kat Artabilir Dediği Bitcoin İçin “İçsel Bir Değeri Yok!” Yorumunda Bulundu!

Öte yandan volatilitesi büyük bir düşüş görmediği müddetçe BTC’nin 2022’de 100.000 doların üzerini görebileceğini belirtmekten de çekinmeyen JPMorgan, zaman zaman kendi içinde çelişebiliyor.

Nitekim geçtiğimiz ay JPMorgan CEO’su Jamie Dimon, Bitcoin’i “değersiz” olarak nitelendirmişti.

Üstelik çelişkiler bununla sınırlı değil, Bitcoin’in 2022’de %15’lik bir artış göreceğini ve daha da yükselebilme potansiyeli olduğunu öne sürerken öbür yandan da kripto yerine gayrimenkul yatırımı yapmanın daha akılcı olduğunu söyleyen JPMorgan, bu tavrıyla kafaları karıştıran bir çizgide yol alıyor.

Birçok uzmana göre JPMorgan’ın bu şekilde çelişkili açıklamalarda bulunması hangi ihtimal gerçekleşirse gerçekleşsin “biz zamanında demiştik” diyebilmek için yapılıyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları