Blockchain

JPMorgan Chase CEO’su Jamie Dimon: Blockchain daha fazla kullanılacak

JPMorgan Chase CEO’su Jamie Dimon, Blockchain teknolojisine dair yaptığı açıklamada kripto paralarda olduğu kadar blockchain teknolojisinin de oldukça fazla kullanılacak olduğunu ve daha iyi kullanım alanlarına sahip olabilecek olduğunu açıkladı. Blockchain teknolojisi ile ilgili yaptığı açıklamasını kısa tutan JPMorgan Chase CEO’su Jamie Dimon, yakın ve uzun planda Blockchain teknolojisinin daha fazla ilgi görecek, daha fazla tanınacak ve daha fazla özel şirketler ve hükümetlerin bu zincir teknolojisi üzerinde araştırmalar ve çalışmalar yapacak olduğunu açıkladı.

Blockchain ilgi görecek

Blockchain teknolojisinin çok büyük ilgi görecek olduğunu açıklayan JPMorgan Chase CEO’su Jamie Dimon, bu konuda yapılacak olan her bir açıklamanın da bir o kadar büyük öneme sahip olduğunu doğruladı. Zincir teknolojisinin sürekli olarak ABD, Kanada ve Almanya gibi ülkelerde ilgi görüyor olmasının ise yakın gelecekte daha fazla insanın kripto paralar ve blockchain teknolojisine ilgi duyacak olduğunu gösteren ve doğrulayan detaylar olarak görülüyor.

Blockchain teknolojisinin ne kadar fazla gelişecek olduğu konusu ise kısa süre içerisinde olmasa bile ilerleyen vadede belli olacak.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu