ChilizHaberler

Jump Traiding Chiliz’e (CHZ) Yatırım Yaptığını Duyurdu! “NFT’lerden Çok Daha Büyük Bir Pazar”

Chiliz'e can suyu geldi mi?

Chicago merkezli ticaret şirketi Jump Traiding, Chiliz’e (CHZ) yatırım yaptığını söyledi. Şirket tarafından yapılan açıklamada yatırım tutarı belirtilmedi.

Malta merkezli Chiliz bildiğiniz üzere futbol kulüpleri ile anlaşmalar imzalayarak taraftar tokenleri çıkarıyor. Son dönemde popülaritesi artan Fan tokenlere ilgi giderek büyüyor.

Jump Trading vadeli işlem uzmanları Bill Disomma ve Paul Gurinas tarafından kurulan tescilli bir şirket. Küresel vadeli işlem, opsiyonlar ve hisse senedi piyasalarında faaliyet gösteren şirket bir süredir kripto para alanında da faaliyet gösteriyor.

Algoritmik ve yüksek frekanslı ticaret stratejilerinde uzmanlaşmış şirketin 2021 yılının başından itibaren Chiliz tokenleri için piyasa yapıcılığı yaptığı biliniyor.

Cointelegraph’a konuşan Chiliz CEO’su Alexandre Dreyfus konuya ilişkin şu açıklamalarda bulundu:

“Jump Traiding’in Chiliz taraftar token ekosistemine yaptığı katkıyı anlamlı buluyorum. Fan tokenler NFT’lerden çok daha büyük bir pazar.

Pazarın likiditesi ve ağ etkisi için Jump Traiding’in desteğine sahip olmak bizim için büyük bir artı. Onların uzmanlıkları ve kaynakları bizim bu küresel oyunda daha da büyümemize yardımcı olacak”

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu