EthereumPolkadot

Justin Bennett, Polkadot (DOT) İçin Hedefini Açıkladı!

Kripto para sektörünün tanınan isimlerinden olan Bennett, Polkadot hedefini paylaştı.

Polkadot (DOT), bizzat Ethereum’un kurucu ortaklarından Gavin Wood tarafından geliştirilen bir proje.

Bu yönüyle Ethereum’a büyük bir rakip olarak ön plana çıkan DOT, ünlü analist Justin Bennett’ın tahminine göre de parlak bir geleceğe sahip.

Polkadot İçin Yükseliş Hedefleri

Popüler kripto para analisti Bennett, Polkadot’un fiyat hareketinin henüz bitmediğini ve bunun iyimser bir kanalda yoluna devam edebileceğini düşündüğünü aktardı.

DOT’un şu an düşen takoz formasyonunda olması ve piyasanın makro yükseliş trendinde yer alması, benim DOT’un daha yüksek noktalara gideceğine olan inancımı tazeliyor.”

Bennett’a göre Polkadot kısa vadeli düşüş trendini bitirecek ve normalde yükseliş odaklı bir formasyon olan düşen takoz formasyonu ile yeniden yükselişe geçecek.

Analist bunun şubat ayının ikinci haftasında gerçekleşmesini beklediğini aktardı. Analistin yükseliş hedefi ise en az %78 olarak kayıtlara geçti.

Piyasa genel olarak yükselişe mi geçecek? Ben kişisel olarak bunun yaşanacağını düşünüyorum ve eğer bu durum yaşanırsa ben DOT için ciddi yükseliş bekliyorum. İlk hedeflerim 32 dolar, 38 dolar ve 45 dolar olacaktır.”

Bennett, DOT’un mevcut 20 dolar bandındaki fiyatını haketmediğini ve parachain teknolojisi ile de büyük işler başarabileceğini düşünüyor.

Analiste göre DOT fiyatı uzun vadede 65 dolara kadar yükselebilir ve burada tüm zamanların rekorunu kırabilir. Bennett genel olarak boğa piyasasının da devam edeceğini düşünmekte.

İlgili Haber
Polkadot'un Parachain Satışlarının İlki Resmen Tamamlandı, Kazanan Belli!
300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu