Kripto Para

Justin Sun: Ortaklık Mümkün

Tron (TRX) yaratıcısı ve CEO’su Justin Sun açıklama yaptı.

Tron (TRX) yaratıcısı ve CEO’su Justin Sun, Ethereum ve Vitalik Buterin ile yaşanan kavgaları sonlandırmak için artık kendisinin bir adım gerektiğine kanaat getirdi ve kripto para birimi Ethereum’un ortak geliştiricilerinden olan Vitalik Buterin’e barışma isteği iletti.

Bir süredir Ethereum ve Vitalik Buterin hakkında bazı açıklamalar yapması ve olumsuz olarak açıklamalarda bulunması kripto para sektöründe bazı tartışmalara neden oldu. Yatırımcılar, Tron (TRX) yaratıcısı ve CEO’su Justin Sun’un kripto para yaratıcısı Buterin hakkında bu tür açıklamalar yapmaması uyarısında bulundu ancak Sun bunun tam tersini yapmaya devam edip ETH ve Buterin hakkında saldırgan açıklamalarına durmadan devam etti.

Tron (TRX) yaratıcısı ve CEO’su Justin Sun’un Ethereum ile Tron arasında bir ortaklık kurulmasının mümkün olduğunu, bunu dışlamadığını ve Vitalik Buterin ile yakından çalışabileceğini açıkladı. Bitcoin ve Bitcoin Cash hakkında açıklama yapmak yerine Buterin ve kripto para ETH hakkında açıklamaları ile gündeme gelen Sun, sektörde en fazla ilgi gören isimlerin en önünde tanınmakta olan isimlerden birisi olarak tanınmakta.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu