HaberlerTRON

Justin Sun Ve Tron Foundation’a Karşı Yeni Bir Dava Açıldı! Ancak Bu Seferki Son Derece İddialı Belgeler İçeriyor

15 milyon dolarlık dava birçok yüz kızartıcı iddia içeriyor.

Kafkas kökenli iki eski BitTorrent çalışanı olan Richard Hall ve Lukasz Juraszek, Tron Foundation, Justin Sun ve mühendislik birimi başkanı Cong Li‘ye açtıkları milyonlarca dolarlık davada dudak uçuklatan iddialarda bulundular. Söz konusu iddialara göre Justin Sun ve başında bulunduğu Tron şirketi birçok yüz kızartıcı ve yasa dışı eyleme karışmış durumda. İddialar arasında çalışanlara uygulanan şiddetten mobbinge, şirket içindeki bilgisayarlarda çocuk pornosu izlenmesine kadar birçok yasa dışı ve yüz kızartıcı şey bulunuyor.

Richard Hall’un iddiaları arasında Justin Sun tarafından BitTorrent yazılımını piyasaya sürmesiyle ilgili aşırı bir baskıya maruz kalması da yer alıyor. Hatta bu iddialar arasında Sun’ın yönetici Li’yi tokatladığı yönündeki sansasyonik bilgiler de bulunuyor.

İddialar Bunlarla Da Sınırlı Kalmadı

Mahkemeye sunulan iddialar arasında çalışanlara uygulanan ırkçılık, olumsuz çalışma şartları, haksız yere işten atılma gibi sayısız tez de bulunmakta.

Sun cephesinden iddialara yönelik herhangi bir açıklama yapılmazken mahkemenin vereceği karar kripto para camiasında merakla bekleniyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu