HaberlerWarren Buffet

Justin Sun, Warren Buffet İle 2019’da Değil 2020’de Yemek Yiyeceğini Açıkladı!

Justin Sun Twitter hesabından bombayı patlattı!

Nexo

2019 yılında öğle yemeği yiyecekleri açıklamasında bulunan ve tüm kripto para sektöründe bir anda insanların dikkatini çeken Justin Sun 4.5 milyon dolarlık öğle yemeğine çok kısa bir zaman kala aniden bu buluşmanın olmayacağını ve öğle yemeğinin belirli olmayan bir tarihe böbrek taşı rahatsızlığı nedeni sonucunda ertelenmek zorunda kalacak olduğunu açıklamıştı. Kripto para yatırımcılarının 4.5 milyon dolarlık bu öğle yemeğinde neler olacağını ve sonucun nasıl olacağını o kadar fazla merak ederek bir beklenti içerisine girdikleri anda Justin Sun tarafından iptal edilen bu öğle yemeğinin Warren Buffet’i kızdırmadığı, ancak Çinli yetkilileri bu buluşma açıklamasının bile kızdırdığı iddia edilmişti.

Buffet ile 4.5 milyon dolar değerindeki öğle yemeğinin bir süreliğine ertelenmesinin hemen ardından açıklamaları ile gündeme gelen Justin Sun, bugün Twitter’dan bir açıklama yaparak 2019 yılında Buffet ile öğle yemeği yiyemeyeceklerini ancak bunun 2020 yılında gerçekleşebileceğini açıkladı. 2020 yılında kesinkes bu yemeğin gerçekleşecek olduğunu ve daha farklı formatta öğle yemeği yiyeceklerini açıklayan Justin Sun, yatırımcılarına da bazı sözler verdi.

2019 yılının bitmesine henüz 3 aydan daha fazla bir zaman zarfı olmasına rağmen yatırımcıların aklını karıştıran bu yemek konusunun 2020 yılının hangi ayında gerçekleşecek olduğu hakkında Sun yine net bir tarih veremeyecek olduğunu ve bu konuda çalışacaklarını açıkladı.

Yatırımcıları daha önce Çinli bazı üst düzey yetkililerden özür dilemesi ile kızdıran Weibo’dan bir post yayınlayan Justin Sun daha sonrasında özür postunu kaldırmış ancak yine de kripto para sektöründe çok fazla insanın tepkisini çekmişti. Sun ve ekibinin ne kadar bu konuda 2020 yılını gösteriyor olsalar bile bu öğle yemeğinin 2020 yılında gerçekleşmemesinin tek zararı yine Justin Sun ve ekibine kayıp yaşatmış ve ciddi bir tepki gösterilmesine neden olmuş olacak.

En güncel haberleri Twitter ve Telegram hesaplarımızdan takip edebilirsiniz. Android Uygulamamız ile anlık fiyat takibi yapabilir ve alarm kurabilirsiniz.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı