binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriAltcoinJustin Sun'a Bu Altcoinden Milyonlarca Dolarlık Airdrop Verildi! İşte İnanılması Güç Rakam

Justin Sun’a Bu Altcoinden Milyonlarca Dolarlık Airdrop Verildi! İşte İnanılması Güç Rakam

Kripto para milyarderi Justin Sun, onchain verilerine göre bir altcoin projesinden yüklü miktarda airdrop aldı.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Kripto para dünyasının en tartışmalı figürlerinden biri olan Tron kurucusu Justin Sun’ın cüzdanlarından birinde ilgi çekici bir gelişme yaşandı.

Justin Sun’a ait olarak etiketlenen cüzdanlardan biri olan “Justin Sun 4” cüzdanına, bugün dakikalar önce 2.08 milyon adet EIGEN tokeni airdrop edildi.

Verilere göre Justin Sun, EigenLayer üzerine en fazla Ethereum stake eden ikinci cüzdandı. Sun, 104.000 ETH’yi direkt olarak EigenLayer’a, 58.000 ETH’yi ise Puffer aracılığıyla Mart ayı öncesinde stake etmişti.

İlgili Haber  Kasım Ayındaki ABD Başkanlık Seçimleri Bitcoin ve Kripto Paraları Nasıl Etkileyecek? Yükseliş Mi Düşüş Mü?

Bununla birlikte mevcut durumda söz konusu EIGEN tokenleri her ne kadar airdrop edilmiş olsalar da henüz transfer edilebilirlik özelliği açılmadı. Ancak bazı lansman öncesi piyasalarda EIGEN tokenleri bu yazının yazıldığı anlarda 7.84 dolardan işlem görüyor. Bu da Justin Sun’a yaptığı stake’ler sayesinde yaklaşık olarak 16 milyon dolarlık bir ödeme yapıldığını gösteriyor. Sun, EigenLayer’a toplamda 470 milyon dolarlık ETH stake etmişti.

Yetkililer, daha sonra belirlenecek bir tarihte bu tokenlerin transfer edilebilir hale geleceklerini söylediler. Eigen Vakfı bir Telegram mesajında 30 Eylül’ü hedeflediklerini söyledi.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail