coinexbanner
coinexbanner
Kripto HaberleriBinance CoinJustin Sun'dan Tron (TRX) İçin Önemli Binance ve BNB Duyurusu Geldi!

Justin Sun’dan Tron (TRX) İçin Önemli Binance ve BNB Duyurusu Geldi!

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Tron (TRX) kurucusu ve kripto para dünyasının tartışmalı isimlerinden biri olan Justin Sun, Twitter üzerinden yaptığı açıklamasında BNB’nin Tron ağında kullanıma açılacağını duyurdu.

Bununla birlikte Binance tarafından konuyla ilgili herhangi bir açıklama gelmedi.

Tron ağı ve BNB ağı akıllı sözleşmeleri, merkeziyetsiz uygulamaları (DApps) ve çeşitli protokolleri destekleyen blok zinciri modelleri. Ancak, özellikleri, kullanım alanları ve performansları açısından bazı farklılıklara sahipler.

Tron ağı yüksek ölçeklenebilirlik, düşük ücretler ve hızlı işlemler sunduğunu iddia ediyor. Saniyede 2000 işleme kadar (TPS) 3 saniyelik bir blok süresi ile işlem yapabiliyor. BNB ağı da yüksek ölçeklenebilirlik, düşük ücretler ve hızlı işlemler sunduğunu iddia ediyor. BNB, 3 saniyelik blok süresi ile 10000 TPS’ye kadar işlem yapabiliyor.

İlgili Haber  Ripple (XRP) Sahipleri İçin Yeni Altcoin Airdrop'u Geliyor: Tarih Belli Oldu!

Tron (TRX), Tron Vakfı tarafından geliştirilen ve 2017 yılında piyasaya sürülen merkeziyetsiz blok zinciri tabanlı bir işletim sistemidir. TRX tokenleri başlangıçta Ethereum üzerinde kullanıma sunulan ERC-20 tabanlı tokenlerdi, ancak bir yıl sonra kendi ağlarına taşındılar.

Bununla birlikte Justin Sun’ın kripto para dünyasında tartışmalı bir figür olarak değerlendirilmesinde birçok faktör rol oynuyor. Sun, Çin hükümetinin 2017 yılında ICO’lara getirdiği yasağı, yasağın ilan edilmesinden bir gün önce TRX tokenini piyasaya sürerek ihlal etmekle suçlanmıştı.

Sun ayrıca 2019 yılında Warren Buffett ile birlikte katılacağı bir bağış yemeğini 4.6 milyon dolarlık bir ihaleyi kazandıktan sonra sağlık sorunlarını gerekçe göstererek ertelediği, ancak kısa bir süre sonra parti ve etkinliklerde göründüğü için eleştirilmişti.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları