Kripto HaberleriHaberlerRipple (XRP) Sahipleri İçin Yeni Altcoin Airdrop'u Geliyor: Tarih Belli Oldu!

Ripple (XRP) Sahipleri İçin Yeni Altcoin Airdrop’u Geliyor: Tarih Belli Oldu!

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Kripto para endüstrisi için merkeziyetsiz ve topluluk odaklı bir çözüm sunmayı amaçlayan bir platform olan Coreum projesi, mainnet’ini başlattı ve XRP kullanıcılarının dahil olduğu topluluğa 100 milyon CORE token ve 50 milyon xCORE token airdrop etme sürecini duyurdu.

Mainnet, akıllı sözleşmeler, merkeziyetsiz uygulamalar ve zincirler arası birlikte çalışabilirlik sağlayan bir blok zinciri ağı olarak tasarlandı.

Mainnet ayrıca CORE sahiplerine ücretler, enflasyon, yükseltmeler ve daha fazlası gibi ağın çeşitli parametrelerini önerme ve oylama olanağı veren Coreum Governance Protocol’ü (CGP) de kullanıyor.

İlgili Haber
Son Dönemin Popüler Altcoininde "1 Milyar Dolar" Tartışması Büyüyor: Fiyat Kötü Etkileniyor!

XRP Sahiplerine xCORE İsimli Opsiyon Tokeni Dağıtılacak

Airdrop kampanyası, mevcut CORE sahiplerine 100 milyon CORE tokeni ve SOLO ve XRP sahiplerine 50 milyon xCORE tokenı dağıtmak üzere tasarlandı. xCORE tokenları, sahiplerine gelecekte 10 dolarlık sabit bir fiyattan CORE tokenları satın alma seçeneği veren opsiyon tokenleri olarak tanıtıldı.

CORE fiyatı bu yazının yazıldığı anlarda 0.23 dolardan işlem görüyor. CORE fiyatı geçtiğimiz yılın Mayıs ayında 11 doların üstünde işlem görüyordu.

Airdrop snapshot’ı “78622623” blok numarasında, 24 Mart 2023 tarihinde, saat Türkiye saati ile 07:00’da alındı. Airdrop oranları, airdrop dönemi boyunca talep edilen toplam COREUM, SOLO ve XRP varlıklarının sayısına dayanmaktadır.

Coreum sahipleri için airdrop dağıtımı halihazırda başladı ve XRPL explorer’ı üzerinden doğrulanabilir. SOLO ve/veya XRP sahiplerine xCORE dağıtımı 15 Mayıs 2023 tarihinde gerçekleşecek. Coreum projesi, airdrop kampanyasına verdikleri destek ve katılımları için topluluğuna teşekkür ettiğini belirtti.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları