Blockchain

Kakao’nun Blockchain Projesine Binance Katıldı!

Kakao Klaytn isimli bir Blockchain projesine sahip.

Kakao isimli internet devinin projesi olarak bilinen Klaytn Blockchain projesine dünyanın en büyük kripto para birimi borsalarından olan Binance’de katıldı. Binance yaptığı açıklamada Blockchain projesine katıldıklarını ve bu adımın Blockchain teknolojisinin tüm dünyada kullanılmasını sağlamak ve dünyada daha fazla sayıda şirket ve insan ile devletin Blockchain teknolojisini benimsemesini sağlayabilmek için bu adımı attıkları açıklandı

Kakao Klaytn projesi daha önce dünya otomobil devi Güney Koreli Hyundai’nin de ilgisini çekmiş ve her iki şirkette Blockchain teknolojisi konusunda bazı adımlar atmışlardı.

Kakao Klaytn Projesi

Kakao Klaytn Blockchain projesi ile birlikte attığı adımlarda başarıya ulaşabiliyor. Binance bu projeye ilgi gösteren şirketlerden bir tanesi olarak attığı bu adımla birlikte diğer şirketlere de örnek oldu. Binance gibi diğer kripto para birimi şirketleri de bu konuda Kakao Klaytn projesine ilgi gösterebilir ve gelecekte daha çok şirket internet devi Kakao ile beraber hareket edebilir.

*Binance ve diğerleri Blockchain konusunda her ne kadar pek fazla ilgi göstermiyor olsalar bile kripto para borsalarından büyük Blockchain projeleri beklemek doğru değil.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu