binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriHaberlerKanada'da madencilik artışa geçebilir

Kanada’da madencilik artışa geçebilir

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Kanada’nın Quebec bölgesinde yeni yönetim seçilecek olması ve yeni yönetimin kripto para madenciliği yapmak isteyen şirketler için son derece uygun enerji fiyatlandırması getirebilecek olduğu beklentisinin bölgede merak sebebi olduğu açıklandı. Yerel halkın, madencilik şirketlerine özel olarak ucuz enerji verilmesine karşı oldukları ve madencilik şirketlerinin bölgede olmasını istemedikleri öğrenilirken, tüm herkes için ucuz enerji verilmesi durumunda bu şekilde vaat veren belediye başkan adayına oy verebilecek oldukları açıklaması yapıldı. Yapılan açıklamada, Quebec bölgesinde yeni yerel yönetimin kısa süre içerisinde seçilecek olduğu ve yeni seçilecek olan başkan ve ekibinin kripto para madecilerine ucuz enerji tekliflerine olumlu bakabilecek olduğu beklentilerinin daha fazla oy veya daha az oy almasında etkin rol oynayabilecek olduğu açıklandı.

Herkes için veren kazanır, şirketlere veren hemen elenir

Quebec sakinleri için ise eğer bu şekilde vaatler veren başkan adayları sadece madencilik şirketi sahiplerine ucuz enerji verecek ise asla kabul edilesi bir durum değil ve bu şekilde vaat veren kişinin kesin elenmesi gerekiyor. Ancak herkes için ucuz enerji verecek olan başkan adayının kazanma şansının daha fazla olabileceği, sadece tek ucuz enerji vaatinin en fazla kazandırabilecek olduğu oy oranının %10 olacağı görüşündeler.

Yerel halka göre, kripto para madenciliği yapacak olan şirketlerin bölgenin iklim ve hava durumunu göz önünde bulundurarak burada çalışmaya istekli oldukları ancak Kanada dışından gelecek olan madencilik şirketlerine ucuz enerji verilmesi durumunda bölgenin iklim durumunun korunması için bir takım kurallar koyulması gerekiyor. Madenciliğin küresel ısınma ve ses kirliliğine neden olduğunun farkında ve bilincinde olan Quebec halkı, bu şekilde yasalar çıkaracak başkanın görevini uzun süre devam etmesi kesinlikle mümkün değil iken, eğer çevreye saygılı olan madencilik yapanlara destek verirse şansı daha fazla olacak.

Quebec yerel seçimlerinde farklı farklı adaylar var iken, en dikkat çekecek olan adayın yerel halka sunacak olduğu güven, huzur ve sükunet ile birkaç adım öne çıkabileceği, bu konunun çevrede pek etkili olmayacak olan vaatler arasında bulunacak olduğu Quebec halkınca öngörülüyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail