blank
Haberler

Ken Griffin Gençleri Uyardı: Uzak Dursunlar

Citadel hedge fonu kurucusu ve CEO’su olan Ken Griffin, gençlerin kripto paralardan uzak durması uyarısında bulundu. Kripto paraların hiçbir zaman başarılı ve gerçek olamayacak olduğunu ifade eden Griffin, bu açıklamaları ile bir grup kripto para yatırımcısının da tepkisini çekti. Yatırımcılar kripto paralar hakkında bu olumsuz açıklamaların taraflı açıklamalar olduğunu iddia ederken, Griffin ise kendisine bugüne kadar hiçbir müşterisinden kripto para ile ilgili talep gelmediğini iddia etti.

Açıklamasında gençlerin kripto paralardan her zaman uzak durmasını önerdiğini belirten ünlü isim, gençlerin kripto paralardan uzak durması için birçok sebep olduğunu ve yatırımlarını kaybetme riskinin en yüksek seviyede ve en yüksek yatırımlardan birisinin Bitcoin olduğunu açıkladı.

Yatırımcıları Uyarıyor

Griffin, sadece genç yatırımcıların değil tüm kripto para yatırımcılarının piyasadan çıkmasını ve en ufak bir durumda paralarının yanabilecek olduğu konusunda yatırımcıları olumsuz açıklamaları ile uyarıyor. Bu uyarılar bazıları tarafından dikkate alınıp uygulanırken, bazıları için ise hiçbir şekilde dikkate alınmıyor ve hiçbir zaman doğru olduğuna inanılmadığından uygulanmıyor.

Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram grubumuzu ve Twitter hesabımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu