BitcoinBitcoin MadenciliğiHaberlerKripto Para

Kevin O’Leary: “Bu Olursa Bitcoin’e Oluk Oluk Para Akacak!”

Kevin O'Leary Bitcoin 2022 konferansında Bitcoin ve madencilik hakkında konuştu.

2022 yılının başlarında yaptığı açıklamalarında Bitcoin (BTC) madenciliği alanında yatırım yapma planları olduğunu açıklayan Kanadalı işadamı Kevin O’Leary, Miami’de gerçekleşen Bitcoin 2022 Konferansında konuştu.

İlgili Haber
Ünlü İş Adamı Kripto Para Madenciliğine Giriyor!

Bitcoin Madenciliği Dünyayı Kurtaracak!

Kripto para yatırımları ile de adından sıkça söz ettiren O’Leary “Bitcoin madenciliği dünyayı kurtaracak” dedi.

Uzun bir süredir büyük miktarlarda enerji tükettiği için eleştirilen Bitcoin madenciliğinde daha fazla yenilenebilir enerji kullanılmaya başlandıkça Bitcoin madencilerinin dünyayı kurtaracağını söyledi.

“Burada sunulan yeni nesil Bitcoin madencililik cihazları ve yazılımları, karbon gerektirmeyen enerji ile çalışmaya başlıyor.

Bitcoin üretme dürtüsü değer açısından o kadar ekonomik ki bu yüzden Bitcoin üretilmeye devam edecek ve yeni nesil makine ve türbinleri finanse edecekler.”

Daha Fazla Düzenleyici Netlik Gerekiyor!

Kevin O’Leary, Bitcoin madenciliğinin yanı sıra Bitcoin ve kripto para birimlerinin daha fazla finansal kurum tarafından benimsenmesi için daha fazla düzenleyici netliğe ihtiyaç olduğunu söyledi.

“Eksik olduğumuz şey politika. Kripto para alanında daha fazla düzenleyici netliğe ulaştığımızda sermayenin daha önce hiç görmediğiniz bir şekilde kripto para sektörüne akacağına şahit olacağız.”

Stablecoinler: Bitcoin’den Sonra En Hızlı Büyüyen Varlık Sınıfı!

Stablecoinler ile ilgili olarak da konuşan ünlü iş adamı, ABD’deki önemini vurgulayarak stablecoinleri “Bitcoin dışında en hızlı büyüyen varlık sınıflarından biri” olarak gördüğünü söyledi.

ABD’li politikacıları stablecoinler konusunda çalışmalar yapmaya çağırarak şunları söyledi:

“ABD’li politikacılar stablecoinleri kucaklamazsa, diğer ülkeler sahip çıkacak ve bunlar dünya çapında muazzam bir güce sahip olacak.

Ancak stablecoinler ABD doları tarafından desteklenirse dünya’nın rezerv para birimi olabilir.

Bu bağlamda neden bunu başka bir ülkeye vermek isteyelim ki? Neden bu yenilikten vazgeçelim ki?”

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu