BitcoinBitcoin MadenciliğiHaberlerKripto Para

Ünlü İş Adamı Kripto Para Madenciliğine Giriyor!

Kevin O'Leary kripto para madencilik planlarını anlattı.

Son zamanlarda kripto para yatırımları ile adından sıkça söz ettiren Shark Tank TV programının sunucusu Kevin O’Leary, ünlü podcast yayıncısı Anthony Pompliano ile yaptığı röportajda madencilik şirketi hisselerine yatırım yapmayı düşündüğünü açıkladı.

Kanadalı işadamı röportajında, Bitcoin madenciliği alanında yatırım yapma planları olduğunu ve bu bağlamda Orta Doğu ülkelerine gerçekleştiği son gezisini anlattı.

Önümüzdeki 2-3 yıl içerisinde devlet fonlarının da Bitcoin madenciliğine yatırım yapabileceğini belirten ünlü sunucu devlet fonlarının yatırım konusunda yenilenebilir enerji kullanan BTC madencilerini seçeceğine dikkat çekti.

O’Leary’e göre, madencilik konusundaki çevresel tartışmalar madencileri yenilenebilir enerji kullanmaya itiyor. Bu da madencilik alanına yönelmek isteyen yatırımcıların kararını büyük ölçüde etkiliyor.

Kendi madencilik işletmesini açma konusunda istekli olduğunu belirten Kevin O’Leary, bu isteğini muhtemelen bu yıl içerisinde gerçekleştireceğini söyledi.

“Her zaman kendi açtığım madencilik işletmesine sahip olmayı istedim. Bunu gerçekleştireceğim. Ancak devletten ve madencilik faaliyetlerinin yapılacağı toplulukta yaşayan kişilerden onay almam gerekiyor.”

Son olarak Bitcoin’e yatırım yapmaya devem edeceğini belirten ünlü iş adamı geçtiğimiz günlerde portföyünde bulundurduğu kripto para birimlerini açıklamıştı.

O’Leary, piyasadaki en büyük iki kripto para birimi Bitcoin (BTC) ve Ethereum (ETH) yanı sıra Solana (SOL), Polygon (MATIC) ve eşler arası ödeme ağı Hedera Hashgraph’a yatırım yaptığını söyledi.

İlgili Haber
Ünlü Sunucu Kripto Para Portföyünü Açıkladı!
300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu