BitcoinEthereumHaberlerKripto Para

Ünlü Sunucu Kripto Para Portföyünü Açıkladı!

Kevin O'Leary, 2022 yılında kripto yatırımlarına devam edeceğini söyledi.

Shark Tank TV programının sunucusu Kevin O’Leary, Trader TV ile yaptığı röportajda kendi kripto portföyünde hangi kripto para birimlerine yer verdiğini açıkladı.

Ünlü iş adamı, portföyünde, piyasadaki en büyük iki kripto para birimi Bitcoin (BTC) ve Ethereum (ETH) yanı sıra Solana (SOL), Polygon (MATIC) ve eşler arası ödeme ağı Hedera Hashgraph (HBAR) bulunduğunu söyledi.

“Bence Bitcoin, Ethereum, HBAR ve Polygon hepsi birer yazılım. Bu yüzden bu varlıkların hepsinde yatırımlarım bulunuyor.”

Potföy çeşitlendirilmesine vurgu yapan O’Leary en büyük altcoin Ethereum’un portföyünde en büyük yüzdeye sahip olduğunu ifade etti.

Portföyünde önemli miktarda Solana da bulunduğunu aktaran ünlü isim, Polygon ekibiyle yaptığı toplantının kendisini çok etkilediğini söyledi:

“Şu anda en büyük yatırımım Ethereum. Ancak aynı zamanda yüksek miktarda Solana ve Polygon’a sahibim. Zira Dubai’de Polygon ekibi ile tanıştım. Ekibin, işlemleri Ethereum üzerinde toplama ve gas ücretlerini veya maliyetlerini önemli ölçüde düşürme teknolojilerinden çok etkilendim.

Onlarda verimlilik, düşük maliyet ve üretkenlik üzerine çalışma prensibi gördüm. Bu yüzden ben de onlara yatırım yaptım.”

Kevin O’Leary ayrıca, geçen yılın ilk çeyreğinde yaklaşık %3 oranında olan kripto maruziyetinin şu anda FTX ve Circle ile yaptığı çalışmanın bir sonucu olarak %10’un üzerine çıktığını açıkladı.

2021 yılında kripto portföyünü arttırdığını belirten  O’Leary, 2022 yılında da kripto yatırımı yapmaya devam edeceğini ve yeni projeler araştırdığını söyledi.

Yıldız isim son olarak 2022 yılında da ABD’deki düzenleyici belirsizliğin devam edeceğini belirterek “2022’de ABD pazarında hiçbir değişiklik olmayacak. Stabilcoin’lerle bile uğraşacaklarını sanmıyorum. ABD kriptoyu kurumsallaştırmadan önce çok uzun bir süreçten geçecek.” dedi.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu