Kripto HaberleriBitcoinKıdemli Analist Önümüzdeki Yıl İçin Bitcoin (BTC) Tahminini Açıkladı!

Kıdemli Analist Önümüzdeki Yıl İçin Bitcoin (BTC) Tahminini Açıkladı!

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Kıdemli emtia stratejisti Mike McGlone, kripto paraları ele aldığı son yazısında FED’in yükselen enflasyonun 2022’deki BTC fiyat rallisini körükleyeceğine yardımcı olacağını ifade etti. Mike McGlone’un önümüzdeki sene için Bitcoin’den beklentisi 100.000 dolar!

Öte yandan ETH fiyatındaki artış konusunda pek iyimser konuşmayan McGlone bunun gerçekleşmesinin “aşırı uzun” olacağını belirtiyor. Ethereum’un 4.000-5.000 dolar aralığında kalmaya devam edeceğini düşünen analist, 4.000 doların ETH için 2022’de anahtar pivot görevi görebileceğini belirtti.

2021’nin son günleri yaşanırken bazı analistler 2022’nin boğa yılı olabileceği inancındalar. McGlone da bu analistlerle aynı düşüncede, analist ABD’nin 2022’de kripto para birimlerini kucaklayacağına inanıyor.

Sınırsız itibari para arzının özellikle sınırlı arza sahip olan Bitcoin ve Ethereum gibi yükselen değerleri yukarı taşıması mümkün. Öte yandan Bitcoin fiyatı son birkaç haftadaki tüm zamanların en yüksek seviyesinden %30 daha düşük bir seviyede seyrediyor ancak buna rağmen lider kripto para birimi bugüne kadar 2x veya yüzde yüz primli işlem görmeyi sürdürdü.

Son zamanlarda artan enflasyon korkularına ek olarak FED’in kripto para birimleriyle alakalı tutumunu da hesaba katmak gerekiyor lakin McGlone, bunun Bitcoin ve daha geniş kripto piyasası için olumlu olduğu düşüncesine sahip.

Tüm bunlara ilaveten ABD borsası bu ay volatil kaldı. Bunun nedeni, FED’in teşvik geri çekilmesinin birleşik faktörleri ve Omicron Covid varyantının yayılma korkusu oldu.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları