coinexbanner
coinexbanner
Kripto HaberleriAnalizKısa Vadede Bitcoin'de Düşüş Bekleyen Arthur Hayes Fikrini Değiştirdi! Yeni Tahminlerini Paylaştı!

Kısa Vadede Bitcoin’de Düşüş Bekleyen Arthur Hayes Fikrini Değiştirdi! Yeni Tahminlerini Paylaştı!

BitMEX eski CEO'su Arthur Hayes'ten yeni Bitcoin açıklamaları geldi.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Bitcoin ve kripto para piyasasına dair analizleriyle ön plana çıkan BitMEX eski CEO’su Arthur Hayes’ten yeni Bitcoin açıklamaları geldi.

Daha önceki tahminlerinde Bitcoin’in sert şekilde 35.000 dolar seviyelerine düşmesini beklediğini belirten Hayes, BTC‘nin kendisini yanılttığını ve bu sene ATH beklediğini savundu.

Bu noktada Crypto Banter ile yakın tarihte bir röportaj yapan ünlü CEO, kısa vadede Bitcoin’de düşüş beklemediğini belirtti.

Hayes, röportajında BTC’nin 2024 yılının sonuna kadar yeni bir ATH yapacağını ve şimdilik herhangi bir önemli düzeltme beklemediğini söyledi.

“2024 yılının geri kalanı için kesinlikle Bitcoin’in yükseleceğine inanıyorum. Bitcoin’in yıl sonuna kadar tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 70.000 dolara ulaşacağını düşünüyorum.

Kısa vadede düşüş beklememin sebebi geçen sene olduğu gibi bir bankacılık krizinin olmasını bekliyordum.

Zira geçtiğimiz Mart ayında bankacılık krizi yaşandığında ilk önce Bitcoin düşmüştü. Yine aynısının olmasını bekledim ama olmadı.

BTC 38.000 dolara düştü ancak beklediğim yere kadar düşmedi. Bu yüzden açtığım pozisyonları kapatacağım.”

Hayes son olarak hala bankacılık krizinin yaşanabileceğini ve merkez bankasının ekonomiyi kurtarmak için piyasalara büyük miktarda likidite oluşturmak amacıyla para basacağını ve bunun Bitcoin’i yükselteceğini düşündüğünü söyledi.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail